Şablonlar

ŞABLONLAR 

Şablonlar mimari alanda veya birçok farklı alanda sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Şablon farklı şekil, sayı ya da figürlerin farklı amaçlarla kullanmak için çıkarılan cetvel görünümlü bir çeşit kalıptır. Bir defa hazırlandığız şablonu defalarca kullanabilirsiniz bu sizin zamanınızdan tasarruf etmenizi sağlar. 

SAYI ŞABLONLARI: Farklı boy veya uzunlukta olan sayı şablonları sayıların tahta veya farklı yüzeylere kolaylıkla çizilmesi için idealdir. HARF ŞABLONU: Başlık yazmak, pankart yazısı yazmak ya da karton üzerinde yapılacak sunumların büyük harf ile yazılması gereken yazılarını yazmak için kullanılır. Üzerinde genellikle büyük harfler bulunan harf şablonları yaygın olarak kullanılır. GEOMETRİK ŞABLON: Üzerinde geometrik şekillerin olduğu bu şablonlar geometrik şekilleri çizmekte zorlananların işlerini oldukça kolaylaştırmaktadır. Bu şablon çeşidi geometri derslerinizin vazgeçilmezi olacaktır. HARİTA ŞABLONU: Harita çizimi oldukça zor ve zahmetli bir iştir ama harita şablonları bu zor işi en az seviyeye indirmektedir. Üzerinde bulunan harita figürlerini çizerek beş dakikadan kısa bir sürede harita çiziminizi tamamlayabilirsiniz.

 

ŞABLON SEÇİMİ 

Şablonlar metal veya plastik malzemeden yapılabilir. Hangisini tercih etmek istediğiniz size bağlıdır çizmek istediğiniz şekillerin şablonlarını seçip rahatlıkla çizebilirsiniz. HATAS şablonları farkı çeşit ve renklerde şablonları sizin kullanımınıza sunmaktadır. HATAS şablonları sağlam yapıdadır ve kullanımı basittir. Bir diğer önemli şablon markası ise YILDIZLAR’ dır kaliteli ürünleri ve farklı şablon şekilleri ile işimizi kolaylaştıran ürünler üretmektedir.