Şerit Silici

ŞERİT SİLİCİ

Şerit şeklindeki siliciler günlük hayatımızda işimizi çok kolaylaştırır. Özellikle önemli olan yazılarımızda yanlış yaptığımız zaman tüm sayfayı tekrardan yazmak yerine şerit silici kullanabiliriz. Bu şekilde şerit silici kullanmamız hem kâğıt masrafı açısından, hem de tekrar tekrar yazmamak için bizim için daha avantajlıdır. Şehit silicileri kullanırken şeklinden dolayı yanlış yazdığımız yerin tam olarak silinmesi açısından da çok iyidir. Şerit şeklinde olmasın hem diğer bir avantajı da silerken taşma riskinin az olmasıdır. Aynı zamanda şerit silici erin içerisindeki şeritlerin fazla olması da ürünü daha kullanışlı hale getirmektedir. Üstelik şerit siliciler yazının tam üzerine gelecek şekilde sildiği için ayrıca bir kötü görüntü oluşturmaz.

 

ŞERİT SİLİCİ FİYATLARI

Şerit silicilerin kullanımının son zamanlarda artmasının sebebi fiyatının her alıcı için uygun olmasıdır. Günümüzde kullanım alanı fazla olduğu için her yerden satın alabilirsiniz. Piyasada ki ortalama fiyatı belli olduğu için Aklınızda hiçbir tereddüt kalmadan satın alabilirsiniz. Şerit silici fiyatları kullanılan kalem çeşitliliğin den dolayı da fazla talep edilen bir ürün haline gelmiştir.

 

ŞERİT SİLİCİ MARKALARI

Şerit silicilerin kullanmış olduğunuz kalemin markasına göre de oldukça fazla sayıda çeşidi bulunmaktadır. Birbirinden güzel ve farklı markaların logosunu taşımaktadır. Faber-Castell, Pelikan, Pilot, Lamy, Kaweco başlıca şerit silici markalarıdır. Şerit silicilerin kaliteli olmasının en büyük sebebi en iyi markalar tarafından üretilmesidir.