Askılı Dosya

ASKILI DOSYA

Hayatımızda gittikçe her şey evraklara ve kâğıtlara dökülmektedir. Önemli olan bu evrak ve kâğıtları saklamak için ise ihtiyaç duyduğumuz kırtasiye ürünü askılı dosyadır. Bu dosya türü ile biriken onlarca kâğıt ve evrakları saklayabiliriz. Yatay bir şekilde kâğıtlarımızı askılı dosya koyduktan sonra askılı dosyanın üst taraflarında olan isim yerleri de kolaylıkla istediğimizi bulmamıza yardımcı olur. Piyasada farklı renk ve desenlerde üretilen bu ürün bizlere taşıma kolaylığı da sağlamaktadır. Üstelik belli kategorilere göre ayırdığımız kâğıtlarımızı da sınıflamak için kolaylık sağlar.

 

ASKILI DOSYA KULLANIM ALANLARI

 Her türlü evrak bulunduğu yerlerde özellikle ve evrakları saklanması için askılı dosyaya ihtiyaç duyarız. Özellikle ofislerde sekreterlik bölümlerinde dosyaların sıralı bir şekilde veya kolay bulunması için askılı dosya tercih edilir. Okullarda ise birden fazla dersin kâğıdını saklamak için ve bu dersleri kategorilere ayırmak içinde askılı dosya kullanılabilir. Aslında bakıldığında kâğıtların düzenli bir şekilde saklanması için kullanılabilecek her yer için uygundur.

 

ASKILI DOSYA FİYATLARI

Bu ürünler üretimde kullanılan malzemelerin kalitesine göre fiyat almaktadır. Özellikle en bilindik markalar ve en kaliteli malzemeyi kullanan markalar içip fiyat daha yüksektir. Fakat bu ürünler çok çok pahalı ürünler olmadığı için fiyat yüksekliği de çok değildir. Her bütçeye uygun askılı dosya bulmak mümkündür. Sizler de daha uygun fiyata kaliteli ürünler almak için küçük bir araştırma yapmanız yeterli olacaktır.