Aynalı Karton

AYNALI KARTON

Tasarım alanlarında ve ya farklı birçok alanda oldukça fazla tercih edilen aynalı karton okullarda da sıklıkla kullanılan bir üründür. Metalik kartonlar görünümü ve parlak dokusu ile kullanıldığı ürünü ilgi çekici hale getirebilir. Yaptığınız bir maketi kaplamak için veya herhangi bir tasarımı kaplamak için rahatlıkla kullanılabilir. Aynalı kartonlara sadece okullarda değil evlerde, ofislerde, iş yerlerinde sıkça denk gelebilirsiniz. Bu kadar geniş bir kullanım alanına sahip olan aynalı kartonlar üretim açısından da oldukça geniş bir alana sahiptir. 

             

TASARIMLARINIZDA NASIL FARK YARATIRSINIZ

Nova Color aynalı kartonları metalik yapısı ve birçok ürün seçeneği ile tasarımlarınızın dış kaplamasında rahatlıkla kullanabileceğiniz ve istediğiniz düzeyde verim alabileceğiniz bir üründür. Tasarımlarınızın daha çarpıcı ve göz alıcı olması için aynalı karton ile kaplanması yeterli olacaktır. Yaptığınız ürününe canlılık ve parlaklık kazandırarak daha ilgi çekici görünmesini sağlayacaktır.

 

AYNALI KARTON SEÇİMİ 

Geniş üretim yelpazesine sahip bu ürünün birçok farklı rengi ve modeli vardır. Genellikle gümüş metalik karton ilgi gören renklerdendir. Aynalı kartonların isteğe bağlı olarak sarı, mavi, kırmızı gibi birçok rengi vardır. Özellikle seçim yaparken renklerin canlı ve parlak olmasına kartonunun dayanıklı ve üst kaplamasının sağlam olmasına dikkat edilmelidir. Nova Color, Kraf gibi markaların canlı renklere ve kaliteli yapılara sahip aynalı kartonlarını kullanabilirsiniz. İnsan sağlığına değer veren bu markalar sizin ve çocuklarınızın sağlığını ön planda tutmaktadır.