Bantlar

Bantlar

Bant, kelime anlamı itibariyle, yapılış amacı açısından yapıştırma özelliği olan sarma, sargı, yapıştırma, giysilerde süs gibi çok çeşitli işlerde kullanılan yapıştırıcı küçük şerit olarak bilinir. Birleştirici gücü olan ve hayatımızın bir çok alanında kullandığımız bandın bu kadar çok fonksiyonlu olması birçok bant türünü zorunlu kılmıştır. Kalemkutusu’ndan kolaylıkla erişebileceğiniz bu bant türlerine bakacak olursak bunlar, Çift taraflı bant, Ets bantKırtasiye bandı, Koli bandı, Köpük bantKraf bant vb. birçok farklı bant türünü bulabilirsiniz.

Bantların Günlük Hayatımızdaki Yeri

Günlük hayatta birçok aksaklığa pratik çözümler sağlayarak çoğu kriz durumunda can simidi olan bantlar, aniden meydana gelen sinir bozucu yırtık, delik gibi vb. hasarlara tamirat sağlayarak son derece ekonomik çözümler üretir. Ayrıca herhangi bir kalıcı iz ve hasar bırakmayan bantlar sayesinde saatlerini, tablolarınızı, aksesuarlarını evinize gönül rahatlığıyla asabilirsiniz.

Aynı zamanda paketleme işlerinizi koli bandı yardımıyla sağlam ve hızlı bir şekilde yapabilir, ürünlerini hasar almadan kargolayabilir ya da taşıyabilirsiniz. 

Bant kategorimizdeki rengarenk yapışkanlı ayraçlar sayesinde kendi notlarınızı eğlenceli, çocuğunuz için ise ders çalışmayı çekici hale getirebilirsiniz. Kalemkutusu’nun geniş ürün ve fiyat yelpazesi sayesinde amacınıza uygun ve bütçenize yönelik bantlara kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Pritt, Pattex, MetylanMapi, Post-it, ScothMas gibi güvenirliği ve müşteri memnuniyeti yüksek markalara Kalemkutusu’ndan rahatça ve hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.