Beslenme Çantası ve Kabı

BESLENME ÇANTASI VE BEZLERİ 

Okula giden ve ara öğünlerde acıkan ve beslenmeye ihtiyaç duyan çocuklarımız için hiç şüphesiz beslenme hazırlarız. Beslenmeye koyacağımız bu yiyecekler dökülmemesi, zarar görmemesi için beslenme çantası ve bezlere ihtiyaç duyarız. Çocuklar beslenme çantasına yiyeceklerini koyar ve yemeklerini yerken de beslenme bezleri kullanırlar. Beslenme çantaları ve bezleri farklı boyutlarda ve renklerde üretilmektedir. Özellikle anaokulu ve ilkokul çağındaki çocukların en ihtiyaç duyduğu ürünlerdir. Beslenme çantaları genellikle boyundan askılı veya el tutmalı olarak üretilmektedir. Bezleri isteyen genellikle çocuklara hem peçete hem de sofra bezi görevi yapmaktadır. Bu ürünlerin üzerine farklı çizgi karakterler basılarak satışa sunulmaktadır.

 

BESLENME ÇANTASI VE BEZLERİ ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Bu ürünler özellikle çocukların tüketmiş oldukları gıdalara bire bir temas ettikleri için kanserojen madde içermemesi ne dikkat etmemiz gerekir. Dayanıklı ve kaliteli malzemeden üretilenleri tercih etmeliyiz. Çocuklarımızın cinsiyetine göre renk seçimi yapmak da önemlidir. Özellikle beslenme çantalarında fermuar kısımlarının sağlam olanlarını da tercih etmeliyiz. 

 

BESLENME ÇANTASI VE BEZLERİ FİYATLARI

Farklı farklı şekillerde ve renklerde üretimi yapılan bu ürünlerin fiyatları da değişiklik göstermektedir. Alacağımız ürünün kalitesi ve markası daha fiyata etki eder. Alacağımız beslenme çantalarında en bilindik markaları ve en kaliteli olan tercih edersek fiyatı biraz daha pahalı olur. Fakat her bütçeye uygun beslenme çantası ve bezleri bulmak mümkündür.