Boya Seti

BOYA SETİ

İçerisinde farklı renkler bulunduran ve toplu olarak satılan boya kutularına boya setleri denir. Her boyanın kendine özel setleri vardır. Boya setleri hem resim işlerimizi kolaylaştırır hem de sürekli boya satın alma ihtiyacını ortadan kaldırır. Almak istediğiniz boya türüne göre boya setinin içeriği değişmektedir. 

 

BOYA SETİ ÇEŞİTLERİ

Akrilik boya seti: Akrilik boya oldukça sık kullanılan bir boya çeşidi olduğu için 12li 24 lü yada daha büyük setler halinde bulunabilir. İhtiyacınıza en uygun akrilik boyayı seçmeniz için çok fazla seçeneğiniz bulunmaktadır.

Guaj Boya Seti: Guaj boyalar tüp yada plastik kutular içerisinde satılmaktadır. En fazla 6’lı guaj boya setleri tercih edilmektedir. Okullarda sıklıkla kullanılan bir boya türüdür.

Ebru Boya Seti: Ebru boyalar doğal yöntemlerle elde edilen ve ebru sanatı için kullanılan boyalardır. Damlalıklı şişeler içerisinde satılan ebru boya setlerinin mavi, kırmızı, sarı gibi birçok rengi bulunur.

 

BOYA SETİ SEÇİMİ

Boya setlerini kaliteli tercih etmeniz önemlidir çünkü toplu olarak aldığınız için kalitesiz tercihler sizi büyük çaplı zarara uğratabilir. Bu yüzden aldığınız ürünün kalite ve sağlık standartlarına uygun olması gerekmektedir. MAPED boya setleri her çeşit boyanın farklı renk ve sayıdaki kaliteli boya setleri ile sizin ve çocuklarınızın boya ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. Sağlığınızı düşünen ürünleri sayesinde çocuklarınız bu boyaları gönül rahatlığı ile kullanabilir.