Buklet Zarf

BUKLET ZARF 

Bir firmaya ait olan ve logo içeren antetli kağıtların konulması ve taşınması için üretilen zarflara buklet zarf denir. Bu zarflar firmaların istekleri doğrultusunda tasarlanır ve üzerine renkli baskı yapılabilir. Firma olarak zarflarla çok fazla evrak gönderiyor iseniz buklet zarfları sizin için iyi bir reklam aracı olabilir. Alıcıya ulaştırılma aşamasında birçok elden ele dolaşan ve bu yüzden ücretsiz reklam seçeneği sunan buklet zarfları baskı aşamasında özenle tercih edip firmanızı en iyi şekilde tanıtabilirsiniz.

 

BUKLET ZARFLAR NERELERDE KULLANILIR

Genellikle özel sektörün tercihi olan buklet zarflar telefon operatörleri, özel şirketler gibi özel sektöre bağlık kurumların en sık kullandığı zarf türüdür. Kendi kurumlarının logosunu bastırıp adres, telefon gibi iletişim bilgilerini yazabilecekleri buklet zarfları diğer zarflardan daha çok tercih ederler. Buklet zarfların doğru kullanımı da çok önemlidir içindeki evraka zarar vermeden açılmalıdır. 

 

BUKLET ZARF SEÇİMİ 

Buklet zarflar genellikle dikdörtgen şeklinde yar tarafından açılan pencereli zarflar olsalar da penceresiz modelleri de vardır. Buklet zarf sizin ve şirketinizin prestijini yansıtacağı için kaliteli malzemeden yapılmış ve dayanıklı olmalıdır. Şirket logosu ilgi çekici ve parlak renklerle zarfın sol üs köşesine basılmalıdır.. Belirli ölçü ve boyutlarda her türlü zarfa da bu sitede ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan zarfı belirtmeniz yeterli olacaktır.