Büro Klasörü

BÜRO KLASÖRÜ 

Sert kapaklı geniş içerisinde evrak ve telli dosyaları yerleştirmek için mekanizma bulunan klasörler büro klasörü olarak anılmaktadır. Büro klasörlerinin dış kısmında klasörün içeriğini belirtebileceğimiz bir kısım vardır böylelikle birçok klasör arasından ihtiyacımız olan klasörü klasörlerin içeriğine bakmadan kolaylıkla buluruz.

 

BÜRO KLASÖRÜ NEYE GÖRE SEÇİLMELİDİR

Büro klasörlerini seçerken sağlam olmasına dikkat etmemiz çok önemlidir çünkü büro klasörleri diğer klasörlerin aksine daha fazla dosya taşıyacağı için dayanıklı olması önemlidir. ESSETTE markasının geniş yapıdaki sağlam ve kaliteli büro klasörleri ihtiyacınızı karşılayacak niteliklerde üretilmiştir. Dosyalarınız zarar görmeden taşıyacak ve saklanacaktır. Kapak kısmının sert yapıda olması da önemlidir kolay kırılmayacak yapıda ve düşmelere karşı dayanıklı olmalıdır. Bunun yanı sıra iç kısımda bulunan metal mekanizması sorunsuz çalışıyor olmalıdır aksi takdirde klasör işlevliğini yitirecektir.

 

BÜRO KLASÖRÜ MODELLERİ 

Sert plastik kapaklı ve iç kısmı geniş büro klasörleri oldukça yaygın kullanıma sahiptir. Klasörün sırt kısmında klasöre isim yada numara verebilmek için bir kağıt bulunmaktadır. Büro klasörleri dış görünüş olarak farklı tasarımlara sahip olsa da kullanım amacı olarak hepsi aynıdır. Birkaç firma büro klasörleri konusunda farklı üretim tarzları deneyip kendi farklarını ortaya koymak istemişlerdir fakat büro klasörleri kullanıcıları kalitesi ve klasik büro klasörlerinden şaşmamaktadır. ESSELTE büro klasörleri klasik yapısı ve kaliteli malzemesi ile en iyi örneklerden biridir. Canlı renkleri ve kalitesi ile yoğun talep gören ürünlerdendir.