Çıtçıtlı Dosya

ÇITÇITLI DOSYA

Çıtçıtlı dosyalar özellikle sunumlarda kullanılan işimizi kolaylaştıran bir kırtasiye ürünüdür. Çıtçıtlı dosya sayesinde bütün evrak makinesi veya kâğıtlarımız tek bir dosyada birleştirdiğimiz mümkündür. Bu dosyalar genellikle kapaklı şekilde olup çıtçıtı ile tutturulur. Böylece içerisine koyulan kâğıtların dökülmesini engeller. Taşınması da oldukça pratiktir. Bu ürünler genellikle şeffaf çıtçıtlı dosya olup çeşitli renklerde üretimi yapılmaktadır. Plastik bir ürün olduğu için kullanım ömrü de uzun bir üründür. Çıtçıtlı dosya içerisine birden fazla kâğıdımız da sığar. Özellikle çıtçıtlı dosya olduğunda sunum yapmak oldukça kolay ve basittir. Birçok farklı marka tarafından satışı yapılmaktadır. En çok tercih edilen markalar arasında Faber-castell yerini almaktadır. Sizlerde istediğiniz boyutlarda ve şekillerde çıtçıtlı dosya bulabilirsiniz.

 

ÇITÇITLI DOSYA FİYATLARI

Bu ürünlerin fiyatları genellikle çok pahalı ürünler değildir. Fakat bazı firmalar bir sınıf kalitede malzeme kullanmaktadırlar. Kullanmış oldukları bu malzemeden dolayı da fiyatları değişiklik gösterir. Özellikler en bilindik markalar ve en çok tercih edilen markalar fiyatlarını diğerlerine göre daha yüksektir. Genel olarak her bütçeye uygun fiyatlı çıtçıtlı dosya bulmak mümkündür.

 

ÇITÇITLI DOSYA ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Çıtçıtlı dosya alırken özellikle kaliteli olanlarını tercih etmeliyiz. Örneğin çıtçıtlarının sağlam olmasına ve dayanıklı olmasına özen göstermeliyiz. Çıtçıtlı dosyalarının kalınlıkları da değişiklik göstermektedir. Bu yüzden ne çok kalın ne de çok ince olanlarını tercih etmemeliyiz.

 

Çıtçıtlı Dosya