Cd Zarfı

CD ZARFLARI

CD ler bir dönemin vazgeçilmez ürünleriydi ses kayıtları, şarkılar, sunumlar yüklemek için oldukça fazla kullanılırdı. Şimdilerde ise eskisi kapar sık kullanılmasa da hala önemini korumaya devam etmektedir. Kolay çizilebilen ve çizildiği zaman işlevini kaybeden bu ürünü korumak ve saklamak için yapılan cd zarfları da uzun süre önce hayatımıza girmiştir. Sadece cd lerin değil DVD lerinde saklanması ve korunması için kullanılan bir üründür cd zarfları. Tek tarafı şeffaf yuvarlak pencereli olan bu zarflar içerisindeki nesnenin ne olduğunu bize gösterir. Bu kolaylık sayesinde birçok zarf arasından aradığımız ürünü bütün zarfları açmak zorunda kalmadan kolaylıkla buluruz.

 

CD ZARFI SEÇİMİ 

Kullanımı basit ve etkili olan cd zarfları tasarım açısından da öyledir genellikle üzerinde marka veya ayırmaç bulundurmayan basit kare şekilli zarflardır. Birçok renkte cd zarfı bulmanız mümkündür fakat genellikle beyaz rengi tercih edilir. Zarf seçimi yaparken kaliteli ve sağlam zarf anlayışı ile üretilen Kalemkutusu zarf çeşitleri aradığınız en kaliteli cd zarflarını bulmanıza büyük olanak sağlayacaktır. Aradığınız diğer zarf çeşitlerine de  bakabilir yenilikçi zarf anlayışı ile aradığınız zarfı bulabilirsiniz.

 

NEDEN CD ZARFLARI TERCİH ETMELİYİZ 

CD ler yapısı gereği kolay zarar görebilen ürünlerdir bu yüzden iyi korunması ve saklanması gerekir aksi takdirde işlevini yitirebilir. CD zarfları sizi bu dertten kurtarır ve CD nizi en iyi şekilde korur böylelikle cd içerisindeki dokümana da zarar gelmez.