Cetvel Çelik

ÇELİK CETVEL

Çelik cetvel ölçüm yapmayı ihtiyaç duyulan birçok alanda sıklıkla kullanılır. Yay çeliğinden üretilmiş olan bu cetvellerin sert veya esnek yapıda iki türü vardır. Çelik cetvelleri inşaat, işyerleri gibi farklı birçok alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kolay zarar görmeyeceği için işinizi yarım bırakmayacak. Sadece inşaat veya mühendislik alanlarında değil istediğiniz her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür.

 

NEDEN ÇELİK CETVEL KULLANMALIYIZ 

Çelik cetveller çizim açısından büyük kolaylık sağlar ince ve taşınması kolaydır çelik cetveller. Profesyonel çizim için cetvel kullanacaksanız yanınızdan ayırmamanız gereken bir üründür. Kullanımı basit taşınması kolay olan bu ürün sizin çizimlerde en büyük yardımcınız olacaktır. İki farklı formda üretilen bu cetvel türünün en kullanışlısını sizler için bulduk.

 

EN KULLANIŞLI ÇELİK CETVEL 

Sert yapıya sahip çelik cetveller bazı işlerde ölçümü zorlaştırır esnek yapılı çelik cetveller sert yapıdakilere göre daha kullanışlıdır. Esnek yapıları sayesinde kolayca eğilip bükülebilirler ayrıca oldukça hafif ve taşınması kolay ürünlerdir. Birçok insan esnek çelik cetveli tercih etmektedir. 

 

EN KALİTELİ ÇELİK CETVELİ BULMAK 

HATAS ya da KRAF marka cetveller kaliteli yapıda üretilen cetveller sunmaktadır. Sizin için en sağlam ve en kaliteli ürünleri bulunduran bu markalar istediğiniz yapıdaki çelik cetveli en kolay bulabilmenizi sağlar. Hafif ve kaliteli malzemeden üretilen bu ürünler sizin tercihinize sunulmaktadır. Üretilirken sizin sağlığınızı da ön planda tutarak üretilmektedir.