Cetvel Tahta

TAHTA CETVEL

Ham maddesi tahta olan bu ürün birçok alanda tercih edilmektedir kullanımı kolay ve rahattır. Genellikle okullarda küçük çocukların kullanımında sıklıkla tercih edilir. Sağlığa zararsız ve çocukların kullanımına uygun olması bu tercihin başlıca sebeplerindendir. Birden fazla markada üretilen geniş bir üretim yelpazesine sahip olan tahta cetvellerin seçimi oldukça önemlidir. Sağlığınıza zararlı bir malzemeden yapılmış veya kalitesiz malzeme kullanılmış olan tahta cetveller hem sağlığınıza hem cüzdanınıza zarar verir.

 

TAHTA CETVEL SEÇİMİ

Küçük çocuklar genel ellerine geçen ürünleri ağızlarına sürebiliyorlar bu yüzden onlara alınacak ürünlerin özenle seçilmiş olması gerekir. Tahta cetveller çocuklarınızın kullanımı için en ideal olanlardan birisidir. Sağlığa zararsız ve kalitelidir. HATAS marka ürünler sizin ve çocuklarınızın sağlığını dikkate alarak üretilmiştir. Oldukça kaliteli malzemeden yapılan bu ürünler darbelere karşı dayanıklıdır. Bir defa alıp uzun süre kullanabileceğiniz bu ürünler sizi ve bütçenizi düşünerek üretilmiştir. 

 

TAHTA CETVELLERİN BOYUTU

Tahta cetveller karşımıza genel olarak 30 cm boyutunda çıksa da 15 veya 20 cm boyutunda tahta cetveller bulmakta mümkündür. İşlerimizi oldukça kolaylaştıran tahta cetveller sadece okullarda değil isteğe bağlı olarak farklı alanlarda da kullanılır. Hafif olduğu için taşınması ve kullanımı oldukça basittir. Renk olarak kahverengi tonlarında bulunan tahta cetveller isteğe bağlı olarak farklı renklerde de yapılabilir. Yapısı sağlamdır ağır darbelere maruz kalmadığı sürece kolay kırılmaz.