Cilt Kapağı Karton

KARTON CİLT KAPAKLARI

Karton cilt kapakları, dikişle tutturulan belgelerin üzerine, karton geçirilerek hazırlanır. Daha çok bitirme tezleri için karton kapak kullanılır. Plastik cilt kapaklarına oranla daha kolay eskiyip yıpranabilir fakat estetik açıdan karton cilt kapakları daha güzel ve şık gözükür. Karton yapısal olarak sert ve kalın bir malzemedir. Kitap kapaklarında da karton malzeme kullanılır. Ciltleme için kullanılan karton cilt kapakları için renk alternatifi çeşitlidir. Ciltleme yapmak istediğiniz dokümanın boyuna ve genişliğine göre istediğiniz renk karton cilt kapağı seçimi yapabilirsiniz. Aynı zamanda karton cilt kapakları ile kaplama yapmak çok kolay ve pratiktir. Evinizde ya da ofisinizde ekonomik fiyatlı karton kapaklı ciltlemenizi yapabilirsiniz. 

 

KARTOK CİLT KAPAĞI KULLANMANIN AVANTAJLARI

Öncelikle tüm cilt kapakları dokümanlarınızı uzun süreli olarak korur ve saklar. Karton kapaklar daha kolay deforme olsa da kaliteli karton cilt kapakları ile uzun süreli ve ekonomik kullanım sağlayabilirsiniz. Birbirinden farklı renk çeşitleri ile karton kapaklar, evinize ve ofisinize şıklık ve canlılık katar. Aynı zamanda yaşam alanınızdaki defterlerinizi ve kitaplarını aynı veya uyumlu renklerle kaplayabilir, alanınızda düzen oluşturabilirsiniz. 

Kalemkutusu’nun geniş ürün ve fiyat yelpazesi ile, güvenirliği ve müşteri memnuniyeti yüksek Mapi, Sarff gibi markaların istediğiniz sayıdaki, boydaki ve renkteki karton cilt kapaklarına kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. 

 

Cilt Kapağı Karton

Sonuç bulunamadı.