Cilt Kapağı Plastik

PLASTİK CİLT KAPAKLARI

 

Cilt kapakları, defterlerinizin, kitaplarınızın ya da çok değerli dokümanlarınızın uzun süreli muhafaza edilebilmesi ve saklanabilmesi için olmazsa olmazdır. Aynı zamanda ciltleme işlemi son derece pratik ve kolaydır. Evde yapıldığından sizi ekstra matbaa masrafından kurtararak cebinizden de tasarruf sağlar. Cilt kapaklarının, kapağın üretim malzemesine göre farklı çeşitleri vardır. Bunları, karton, plastik ve ısısal cilt kapakları olarak da sıralayabiliriz.

 

PLASTİK CİLT KAPAKLARININ FARKI NEDİR?

Plastik cilt kapakları, karton cilt kapaklarına göre yırtılmaya ve yıpranmaya son derece dayanıklıdır. Aynı zamanda plastik cilt kapakları su geçirmezdir. Bu özelliği sayesinde ani kazalara karşı korunaklıdır. Plastik cilt kapaklarının bu özelliği sayesinde ofisinizde ya da sınıfınızda içeceklerinizi gönül rahatlığıyla bulundurabilirsiniz. Plastik cilt kapaklarının kullanım ömrü karton kapaklara göre çok daha uzun ömürlü olduğundan cebinize de tasarruf sağlar. Yırtılması zordur. 

Aynı zamanda plastik cilt kapaklarının farklı renk seçenekleri sayesinde evinizde, ofisinizde estetik ve şık bir görüntü elde edebilir, yaşam alanınıza canlılık getirebilirsiniz.

Kalemkutusu’nun geniş ürün ve fiyat yelpazesi sayesinde Mapi, Sarff, Kraf,Leitz gibi müşteri memnuniyeti ve güvenilirliği yüksek markaların plastik cilt kapaklarına hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

 

Cilt Kapağı Plastik