Çizim Masası

ÇİZİM MASASI 

Ham maddesi yumuşak ağaçlardan yapılan bu tür masalar çizim yapmak için idealdir. Ergonomik üretilen bu masalar ofislerde sunum içinde kullanılabilmektedir. Çizim masaları farklı model ve çeşitlerde üretilir ve yapılacak çizime ya da kullanılacak alana göre modeli değişmektedir. En iyi çizim masasını bulmak istiyorsanız işinize en uygun olanının seçmelisiniz.

 

ÇİZİM TAHTASI MODELLERİ

Çizim tahtası denilince çoğumuzun aklına ressamların kullandığı ayaklı resim tahtaları gelmektedir böyle olması da normaldir çünkü çizim tahtaları arasında en çok kullanılan bu modeldeki tahtalardır bunun yanı sıra farklı birçok modelde farklı amaçlar için kullanılan çizim tahtaları da mevcuttur. Fırça veya boyalarınızı koyabileceğiniz yerleri bulunan küçük çizim tahtaları ya da teknik resim yapımında kullanılan cetvelli çizim tahtaları bunlardan birkaçıdır. Yapacağınız çizime bağlı olarak çizim tahtanızı seçmeniz gerekir. Eğer resim yapmak istiyorsanız ve profesyonel anlamda resimle uğraşıyor iseniz ayaklı çizim tahtaları sizin için idealdir. 

 

ÇİZİM MASASI TERCİHİ

Öncelikle hangi türde çizim yapacağınıza karar verin ve ona göre çizim masası arayın. Çizim masaları katlanabilir ya da büyük ve küçük şekillerde bulunabilir seçeceğiniz çizim masası hangi boyutta olursa olsun kaliteli malzemeden yapılmış olmalıdır. Yapacağınız çizimlerde size zorluk çıkarmayacak ve işinizi kolaylaştıracak olan ergonomik çizim masalarını tercih etmelisiniz. AKYAZI çizim masaları farklı model ve çeşitleri ile sizin için en uygununu bulmanızı sağlar.