Cross Peerless TrackR GPS Teknolojili Kuvars Mavi Tükenmez Kalem

Durum: Stokta
TrackR bravo teknolojisi ile yeni Cross kalem kese tanıtılıyor.Basit bir akıllı telefon uygulamasıyla kaleminizi ve değerli eşyalarınızı kolayca izley
Nakit Fiyat: 6118.60 TL Taksitli Fiyat: 6798.44 TL
ADET:

Cross Peerless TrackR GPS Teknolojili Kuvars Mavi Tükenmez Kalem

TrackR bravo teknolojisi ile yeni Cross kalem kese tanıtılıyor.Basit bir akıllı telefon uygulamasıyla kaleminizi ve değerli eşyalarınızı kolayca izleyebileceğiniz bir mobil izleme cihazına sahip ilk kalem çantası. İçinde, izleme özelliklerinden oluşan bir dizi aracılığıyla kalemin yerini belirlemenize izin veren bir izleme cihazı. Cross Peerless TrackR, son teknoloji ürünü bir uygulama ile eşleştirildiğinde çalışır. Daha sonra Bluetooth ve Crowd Locate teknolojisini, hareket halindeyken sadık yazı araçları ile insanları birbirine bağlamak için kullanıyor.
Kalem veya Kılıf Bulucu: TrackR'nin basit akıllı telefon uygulamasını kullanarak Eşsiz TrackR sistemli kalem veya kılıfı bulun; App, son görülen tarihi ve yeri bir harita üzerinde izler
Ayırılma Uyarıları: Kalem veya kılıf sizden uzaklaşırsa çalacak
Telefon Bulucu: Aparatın düğmesine dokunun ve kaybolan telefonunuzu sessiz modda bile çalmasını sağlayın
Kalabalık GPS: TrackR sistemi kalem ve kılıfınızı kurtarmanıza yardımcı olur. Bir TrackR kullanıcısı kayıp eşyasında, cihazınızda bulunan gizli bir güncellemeyle, haritada tam konumu tespit edilir.
Bluetooth ile 100 fit'e kadar bağlanın
İki adet değiştirilebilir CR1220 pille çalışır
TrackR ile şık Kalem Kılıfı "bravo" içindeki çip sayesinde Cross kaleminizi ve küçük değerli eşyalarınızı tutar
Kolay fermuarlı kapatma, içindekileri güvende tutar
TrackR için Bravo serisi kılıfın içinde entegre iç cep bulunmaktadır.
İç kısım altın sarısı yıkanabilir naylondan yapılmıştır.

Cross markasının yenilikçi yaklaşımlar ve eşsiz başarılarla dolu zengin tarihini yansıtan Cross Peerless koleksiyonu markanın en özel ve en değerli yazı aksesuarları arasında yer alıyor. Cross’un mirasını kutlamak için tasarlanan kalem, Cross tarihinin iki önemli anı 1889 yılında Peerless kalemlerin doğumu ile 1935 yılında ikonik Century serisinin lanse edilişine odaklanıyor.
Peerless, Cross’un 1889 yılında tasarlanan ve üretilen ilk dolma kalemi olduğu için ayrı bir yere sahip olan koleksiyonun bu yeni modeli aynı diğerleri gibi klas bir duruş sergiliyor. Zarif detaylar, dikkat çeken sade tasarımlarıyla Peerless koleksiyonu markanın efsanesini devam ettiriyor.

Kuvars Mavi gövde
Gravür işlemeli gövde
Platinyum kaplama aksesuarlar
Çevirmeli yumuşak mekanizma
Siyah renk-Medium(Orta) yazı kalınlığı
Uzunluk : 146 mm Çap : 13.2 mm Ağırlık : 43 gram

Peşin Fiyatına
755.38 TL x 9
Peşin Fiyatına
1699.61 TL x 4
Peşin Fiyatına
755.38 TL x 9
Peşin Fiyatına
755.38 TL x 9
Peşin Fiyatına
1699.61 TL x 4
Cross The Peerless Fonderie AK-47