D Mekanizma Klasör

D MEKANİZMALI KLASÖR 

İçerisinde evrak yerleştirmek için birden fazla metalden yapılmış halka görünümlü mekanizması olan klasör tipine d mekanizmalı klasör denilmektedir. İçinde bulunan mekanizmaları sayesinde evrakları  sıkı tutar düşmeleri ve zarar görmeleri engeller. Evrak depolama işlerinde en büyük yardımcılarınızdan biri olacaktır.

 

D MEKANİZMALI KLASÖR TERCİHİ

Birden fazla mekanizmanın aynı sisteme bağlı olması işlevliği artırsa da sorunları da doğurabilir bir mekanizmanın bozulması hepsinin bozulması demektir bu yüzden d mekanizmalı klasör seçimi çok önemlidir. Kaliteli ve işinde uzman markalar tercih edilmelidir. KRAF ve NOKİ gibi profesyonel çapta kırtasiye üretimi yapan markalar klasörünüzü gönül rahatlığı ile seçmenizi sağlar. KRAF mekanizmalı klasörler 500 ile 700 sayfa evrak alma kapasitesine sahiptir. Yüzlerce evrakınızı sizin için güvenle saklayacak ve koruyacaktır.

 

D MEKANİZMALI KLASÖR MODELLERİ

Bu tür klasörler mekanizma olarak aynı olmasa da dış görünüş ve kalite olarak farklılık gösterir. Genelde d mekanizmalı klasörler sert karton veya sert plastikten üretilir. Bazı firmalar d mekanizmalı klasörler konusunda değişikliğe giderek dosyanın dış kısmını modernleştirmiş ve yumuşak malzemeden üretmiştir. Bazıları ise dosyaların iç ve dış kısımlarına evrak veya not yerleştirilebilen cepler koymuştur. NOKİ d mekanizmalı klasörlerinizin tasarımını kendiniz yapabilmeniz için klasörün ön kapağına A4 boyutunda bir kağıdın sığabileceği şeffaf bir alan yapmıştır böylelikle isim yazdığınız yada resim ve marka logosu olan bir kağıdı oraya yerleştirerek dosyanızı kişiselleştirebilirsiniz.

D Mekanizma Klasör

Sonuç bulunamadı.