Davetiye Zarfı

DAVETİYE ZARFLARI 

“Bu mutlu günümüzde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız” diye başlayan düğün davetiyelerini hepimiz biliriz. Yıllar geçse de popülerliğini hiç kaybetmeyen davetiyeler davetiyezarfları ile bize ulaşmaktadır. Doğum günleriniz, yemek davetleriniz ya da düğünleriniz için yaptırdığınız davetiyeleri farklı model ve renkteki davetiye zarfları ile zarar görmeden davetlilere ulaştırabilirsiniz. Aynı zaman da resmi iş davetleriniz de kullanabileceğiz bir zarf türüdür.

 

DAVETİYE ZARFI SEÇİMİ

Zarf çeşitleri arasında en küçük boyutlu olan bu zarflar kullanım popülerliği açısından yüzlerce renk ve modele sahiptir. Hangi rengi ve modeli seçeceğiniz tamamıyla sizin sevkinize kalmış olsa da en kalitelisini kolaylıkla bulmanız için Kalemkutusu.com her zaman hizmetinizdedir.

 

DAVETİYE ZARFLARINI NEDEN TERCİH ETMELİYİZ 

Davetiye zarfları davetiyenizin tamamlayıcısıdır zarfsız bir davetiye kartı eksik bir görünüme sahip olur. Sizin zevkinizi yansıtacak şık tasarımlı farklı model ve renklere sahip davetiye zarfları konseptlere göre de tasarlanabilen zarflardır bu yüzden birçok farklı model ve tasarımı vardır. Zarflar arasında en çok kullanılan zarf çeşitlerinden birisi olan davetiye zarfı kişinin isteklerine göre tasarlanabildiği için oldukça kişiselleştirilebilen bir üründür. Kraft davetiyeler de son zamanlarda tercih edilenler arasındadır.. Yüzlerce zarf seçeneği arasından size en uygun olanı bulabileceğiniz güzel tasarımlara sahip sitemizi tercih edebilirsiniz. Sadece davetiye zarflarını değil aradığınız her türlü resmi zarf çeşidini de orada bulmanız mümkündür.