Defterler ve Bloknot

DEFTERLER VE BLOKNOTLAR

Özellikle öğrencilik hayatının olmazsa olmazlarından olan defterler ve bloknotlar oldukça fazla kullanılmaktadır. Çeşit çeşit her boyda üretimi yapılmaktadır. Derslerde notlarımızı almak için, yazı yazmak için veya ofislerde bütün yazı işlerini aktarabileceğimiz önemli bir araçtır. Defterler ve bloknotlar farklı farklı renklerde üretimi yapılmaktadır. Kullanım amacınıza göre boyunu ve çeşidini seçebilirsiniz. Hem çizgili hem de kareli veya sadece çizgisiz olarak da bulabilirsiniz. Yaprak sayısı da tercihinize göre farklılık göstermektedir. Defterler ve bloknotlar birleşik şekilde, 5'li ve 7'li olarak da satılmaktadır. Bloknotlar da ise A4, A5 ve A6 şeklinde boyutları vardır.

 

DEFTER VE BLOKNOTLARIN KULLANIM ALANLARI

Günlük yaşantımızda yediden yetmişe herkesin çok fazla kullandığı ürünlerdir. Okulda öğrenciler ders notlarını tutmak için sıklıkla kullanırlar. Bunun yanında ofislerde de yoğun işleri nedeniyle çalışanlar yapacakları işleri not almak için kullanırlar. Aynı zamanda evlerimizde yapacağımız işleri not tutmak için, alışveriş listesi yapmak için, hatta tariflerimizi bile yazmak için kullanmaktayız. Defterler ve bloknotlar sayesinde bazı firmalar tanıtımlarını yapmak üzere üzerlerine kendi logolarını dahi bastırabilirler.

 

DEFTERLER VE BLOKNOTLARIN FİYATLARI 

Birçok firma tarafından üretimi yapılan bu ürünlere kullanılan malzeme ve çeşitlerine göre fiyat belirlenmektedir. Markalarına göre de bu fiyatlar değişiklik göstermektedir. Eğer çok sayfalı büyük boy defter ve bloknotları almak isterseniz fiyatlarda bu doğrultuda değişecektir. Her bütçeye uygun fiyatlı bloknotlar bulmanız mümkündür..