Dekorasyon kalemi

DEKORASYON KALEMİ

Dekorasyon kalemi ile bulunduğunuz her yerde size özel tasarımlar yapabilirsiniz. Aynı zamanda dekorasyon kalemi yazı yazmak ve süsleme yapmak için kullanılan hobi kalemleridir. Dekorasyon kalemi birçok çeşitli ve rengi bulunmaktadır. Dekorasyon kalemi kuruduktan sonra suya, eşya ve ısıya karşı dayanıklı hale gelirler. Kolay kolay silinmezler ve bozulmazlar. Dekorasyon kalemleri özel olarak üretildikleri için içerisindeki mürekkebi yüzeye eşit dağıtır. Uygulanacak yüzeyin boyutuna ve rengine göre farklı uçlara sahiptir. Bu kalemlerinin kullanımı ve yazımı çok rahattır. Dekorasyon kalemlerinin mürekkep hacmi geniş olduğu için uzun ömürlü kalemlerdir. Bir çok alanda ve hobilerinizde kullanarak yaratıcılığınızı keşfedebilirsiniz.

 

DEKORASYON KALEMİ KULLANIM ALANLARI

Dekorasyon kaleminin birçok kullanım alanı vardır. Kâğıt, taş, kumaş, ahşap gibi yüzeylere uygulanabilir. Dekorasyon kalemleri uygulandığı alanlar pırıltılı ve düzgün bir görünüm bırakır. Dekorasyon kalemi ile kavanozlara şekiller çizebilirsiniz. Evlerinizdeki ampulleri boyayarak çok güzel süslemeler yapabilirsiniz. Keçe üzerine dekorasyon kalemi ile şekiller çizerek kitap kılıfı yapabilirsiniz. Dekorasyon kalemi ile arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize özel hediyeler yapabilirsiniz. Doğum günü kartları hazırlayabilirsiniz ve bunun gibi birçok alanda kullanabilirsiniz.

 

DEKORASYON KALEMİ FİYATLARI

Dekorasyon kalemleri birçok yüzeye uygulanabilir. Dekorasyon kalemi içerisinde bulunan su bazlı mürekkep olduğu için diğer kalemlerden bu noktada ayrılır. Farklı renklerde ve uçlarda bulabilirsiniz. Özellikle dekorasyon kalemlerinde Artline markası en çok tercih edenler arasındadır. Dekorasyon kalemi fiyatları da bu markalara göre değişiklik göstermektedir.