Diplomat Zarf

DİPLOMAT ZARFLAR 

Evrak taşımak için kullanılan bu zarfları diğer zarflardan ayıran en büyük özellik üzerinde firma ismi, damgası ya da logosu basılabilmesidir. Bankaların evrak yolladığı zarflar diplomat zarfların en bilinen örneklerindendir. Aynı zamanda pencereli zarf olarak da bilinmektedir.

 

DİPLOMAT ZARF TERCİHİ

Diplomat zarf tercihi güvenilir firma ve kuruluşlardan yapılmalıdır üzerinde bulunan damgayı en iyi şekilde basacak herhangi bir yanlışlık olmasına izin vermeyecek kaliteli ve sağlam malzemeden yapılmış diplomatik zarflar tercih edilmelidir. Ayrıca diplomat zarfların dayanıklı olması içindeki evraka bir zarar gelmemesi de önemlidir. Genellikle beyaz renkle karşımıza çıkan bu zarflar kurumun istekleri doğrultusunda çok farklı renklerde de tercih edilebilir. Ayrıca diplomat zarf fiyatlarını da göz önünde bulundurmalıyız.

 

DİPLOMAT ZARF KULLANIMI

Genellikle 10.5x24 cm olan diplomat zarf farklı boyutlarda da üretilmektedir. Resmi kurum ve kuruluşların en sık tercih ettiği ürünler arasındadır. Üzerine kurum ismi yazılabilen bu zarflar dikdörtgen boyutlarda pencereli veya penceresiz şekilde tercih edilebilir. 

 

NEDEN DİPLOMAT ZARF TERCİH ETMELİYİZ 

Diplomat zarflar sürekli zarf kullanan kurumlar için kimlik niteliği taşır. Oldukça uygun olan bu zarlar hem kurumunuzun bütçesine yük olmaz hem de kurumunuzun tanınması için reklam niteliği taşır. Diplomat zarfların doğru seçilmesi hayat kurtarıcı niteliktedir basit görünümlü ve dayanıksız diplomat zarflar kurumunuzun kimliğine zarar verir fakat iyi düşünülmüş kaliteli tasarımlara sahip diplomatik zarflar karşı tarafa sizin ve kurumunuz hakkında iyi bir imaj bırakacaktır. Kalemkutusu.com da size en uygun tasarımları ile en iyi diplomat zarfı seçebilirsiniz.