Dunhill Sidecar Leather Chassis Siyah Deri/Paladyum Gel Tükenmez Kalem

Durum: Stokta
Özel el işçiliği ve yüksek teknoloji ile İngiltere de imal edilmiştir. 1930 model otomobillerin aerodinamik tasarımından esinlen
Nakit Fiyat: 531.00 USD Taksitli Fiyat: 590.00 USD
ADET:

Dunhill Sidecar Leather Chassis Siyah Deri/Paladyum Gel Tükenmez Kalem
Özel el işçiliği ve yüksek teknoloji ile İngiltere de imal edilmiştir.
1930 model otomobillerin aerodinamik tasarımından esinlenen Sidecar koleksiyonu klasik Dunhill ruhunun yüksek el işçiliği ile yeniden yorumlanan zarif serisidir.  
Dunhill Sidecar modeli klips
Siyah Damarlı Sığır Derisi orta gövde 
Paladyum klips, aksam ve üst bölüm
Çevirmeli Mekanizma
Özel metaryeller, sade ve şık bir kalemin, yüksek kalitesini vurguluyor.
Tepe bölümde retro tarzı "dunhill" logosu
Özel hediyelik kutusunda
Alışveriş Kodu : nuw2143
 
Dunhill firması, Alfred Dunhill tarafından 1893 yılında İngiltere de kuruldu. Araba aksesuarları üretimi ile işe başlayan dunhill, o tarihten itibaren erkek aksesuarlarında erkeklerin ilk tercihi olmuştur.
Dunhill, sürekli yenilik ve fonksiyonellik felsefesiyle 110 yılı aşkın tecrübeyi fevkalade işçilik ve orjinal tasarımı birleştirmektedir. Dunhill ürün yelpazesinde deri ürünler, kalemler, çakmaklar, kol düğmeleri ve erkek giyim bulunmaktadır.
Dunhill yazım gereçleri ve aksesuarları 1929 yılından beri kişiye ömür boyu sürecek yazma zevkini tattırmaktadır. Dunhill kalemlerin ve diğer ürünlerin en büyük özelliği detaya verilen önemdir. Tüm koleksiyonlar piyasaya sunulmadan önce test edilmektedir. Sentryman koleksiyonundaki kalemin klipsi 200.000 kere test edilmiştir. Kalemlerde kullanılan metaryellerin kalınlık ve ağırlık oranı, dengeli bir yazım için şarttır.
Dunhill'de kalemleri tasarlayan mühendisler, araba üretim teknolojisini kullanarak mükemmel dengeye ve tekniğe ulaştılar.
Dunhill 2008'de gerçek bir İngiliz beyefendisi ve bir moda ikonu olan Jude Law'u yeni yüzü olarak seçmiştir. Stili, yenilikçi tarzı ve kalitesiyle tüm dünyada ün yapmış olan Dunhill ile Jude Law'ın maskülen stili büyük bir uyum sağlamıştır.
Dunhill, deri kolleksiyonunda sadece en kaliteli materyalleri kullanmaktadır. Ürünlerin hepsi Avrupa ülkelerinde üretilmektedir.

Peşin Fiyatına
65.56 USD x 9
Peşin Fiyatına
147.50 USD x 4
Peşin Fiyatına
65.56 USD x 9
Peşin Fiyatına
65.56 USD x 9
Peşin Fiyatına
147.50 USD x 4
dunhill kutu yeni