Dunhıll Sidecar Siyah Doğal Reçine/Paladyum Tükenmez Kalem

Durum: Stokta
Özel el işçiliği ve yüksek teknoloji ile İngiltere de imal edilmiştir. 1930 model otomobillerin aerodinamik tasarımından esinlene
Nakit Fiyat: 212.40 USD Taksitli Fiyat: 236.00 USD
ADET:Düz Yazı El Yazısı Yazı İstemiyorum

Dunhıll Sidecar Siyah Doğal Reçine/Paladyum Tükenmezkalem
Özel el işçiliği ve yüksek teknoloji ile İngiltere de imal edilmiştir.
1930 model otomobillerin aerodinamik tasarımından esinlenen Sidecar koleksiyonu klasik Dunhill ruhunun yüksek el işçiliği ile yeniden yorumlanan zarif serisidir.
Gömlek cebi için ideal ölçüdedir.
Sidecar modelin Uzunluğu  12cm
Dunhill Sidecar modeli klips
Doğal siyah reçine üzeri parlak lake
Paladyum klips ve aksam
Çevirmeli Mekanizma
Özel metaryeller, sade ve şık bir kalemin, yüksek kalitesini vurguluyor.
Tepe bölümde retro tarzı "dunhill" logosu
Özel hediyelik kutusunda
 
Dunhill firması, Alfred Dunhill tarafından 1893 yılında İngiltere de kuruldu. Araba aksesuarları üretimi ile işe başlayan dunhill, o tarihten itibaren erkek aksesuarlarında erkeklerin ilk tercihi olmuştur.
Dunhill, sürekli yenilik ve fonksiyonellik felsefesiyle 110 yılı aşkın tecrübeyi fevkalade işçilik ve orjinal tasarımı birleştirmektedir. Dunhill ürün yelpazesinde deri ürünler, kalemler, çakmaklar, kol düğmeleri ve erkek giyim bulunmaktadır.
Dunhill yazım gereçleri ve aksesuarları 1929 yılından beri kişiye ömür boyu sürecek yazma zevkini tattırmaktadır. Dunhill kalemlerin ve diğer ürünlerin en büyük özelliği detaya verilen önemdir. Tüm koleksiyonlar piyasaya sunulmadan önce test edilmektedir. Sentryman koleksiyonundaki kalemin klipsi 200.000 kere test edilmiştir. Kalemlerde kullanılan metaryellerin kalınlık ve ağırlık oranı, dengeli bir yazım için şarttır.
Dunhill'de kalemleri tasarlayan mühendisler, araba üretim teknolojisini kullanarak mükemmel dengeye ve tekniğe ulaştılar.
Dunhill 2008'de gerçek bir İngiliz beyefendisi ve bir moda ikonu olan Jude Law'u yeni yüzü olarak seçmiştir. Stili, yenilikçi tarzı ve kalitesiyle tüm dünyada ün yapmış olan Dunhill ile Jude Law'ın maskülen stili büyük bir uyum sağlamıştır.
Dunhill, deri kolleksiyonunda sadece en kaliteli materyalleri kullanmaktadır. Ürünlerin hepsi Avrupa ülkelerinde üretilmektedir.
 
 

Peşin Fiyatına
26.22 USD x 9
Peşin Fiyatına
59.00 USD x 4
Peşin Fiyatına
26.22 USD x 9
Peşin Fiyatına
26.22 USD x 9
Peşin Fiyatına
59.00 USD x 4
dunhill kutu yeni