Eva Şönil Keçe

EVA, ŞÖNİL, KEÇE

Hobi ürünleri için en çok kullanılan malzemelerin içinde Eva, şönil ve keçe vardır. Bu malzemeler ile birçok hobi ve birçok aktivite yapılır. Anaokullarında ve ilkokullarda öğrencilere çeşitli hayvan figürleri yaptırılması içinde özellikle şönil kullanılır. Bunun yanında kreşlerde evalar ile öğrencilere aktiviteler yaptırılır. Bu ürünler ile özellikle çocukların el ve beyin gelişimine katkıda bulunulur. Aynı zaman da Eva, şönil ve keçe ile dekoratif ürünler de yapılmaktadır. Çeşitli kutlamalarda ve doğum günlerinde eva ile keçe ile süsleme ürünleri de yapılabilir. Bu ürünleri 6'lı ve 12'li şekilde set halinde isterseniz de tek ürün şeklinde alabilirsiniz.

 

EVA ŞÖNİL VE KEÇE ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Birçok ürünü alırken dikkat ettiğimiz gibi bu ürünleri alırken de dikkat etmemiz gereken önemli hususlar vardır. Özellikle aldığımız ürünün çocuklar için zararsız olmasına dikkat etmemiz gerekir. Bu ürünleri özellikle küçük yaştaki çocuklar çok fazla kullandıkları için sağlığa zararlı maddeler içermemesi gerekir. Işığa ve ısıya dayanıklı olanları tercih etmekte de fayda vardır.

 

EVA, ŞÖNİL, KEÇE FİYATLARI 

Birçok firma ve marka tarafından üretimi yapılan bu ürünler farklı fiyat aralıklarındadır. Uygun fiyatlı evalar ve yüksek kalite keçeler için Kalemkutusu sizler için doğru tercih olacaktır.