Evrak Çantası

EVRAK ÇANTASI

Evrak çantası, dar sert taraflı kutu şeklinde olan, genellikle belge taşımak için kullanılan bir tutamağı olan çantadır. İlk olarak aklınıza avukatların mahkemeye belge sunmak için avukat evrak çantası kullanılır. Hayatımızın her alanında kullandığımız evrak çantası farkı işlevler için de kullanılmaktadır. Kafamızda her zaman bir öğretmen profilini olmuştur. Öğretmeni çantasız düşünemeyiz belki de evrak çantasını en çok kullananlardan biride öğretmenlerimizdir. Özel olan dosyalarımızı da koymak için dosya çantası olarak da kullanabiliriz. Evrak çantasının birbirinden farklı boyutlarda ve renklerde olması farklı alanlarda kullanımını artırmıştır. Şirketlerde çalışan kişiler tadında da iş çantası olarak da tercih edilmektedir. Piyasada farkı isimlerde evrak çantası bulmanız mümkündür. Dosya çantası olarak da satılmaktadır. Hayatımızı kolaylaştıran bu evrak çantaları kadın erkek fark etmeksizin herkes tarafından tercih edilmektedir.

 

EVRAK ÇANTASI FİYATLARI

Evrak çantaları genellikle deri bir görünüme sahip olduğu için fiyatı da çantanın özelliğine göre değişiklik göstermektedir. Evrak çantalarının kullanım alanlarına göre fiyatları da değişmektedir. Evrak çantasının resmi bir görünümünün olması da fiyatları etkilenmektedir. Online olarak uygun fiyatlara evrak çantası bulmanız sizler için daha kolay olacaktır.

 

EVRAK ÇANTASI MARKALARI

Evrak çantalarının kullanım alanının fazla olması birbirinden farklı markaların ortaya çıkmasını sağlamıştır. Bu marklardan bahsedecek olursak Scrikss, Kraf, Südor, Kâin evrak çantası ve birbirinden farklı çanta üretimi yapmaktadırlar. Çanta seçimi yaparken ilk tercihiniz marka olmalıdır. Çantalarınızın Markalı olması uzun yıllar kullanmanız için önemlidir.