Foto Kesme Makası

FOTOĞRAF KESME MAKASI

Kırtasiyelerin ve baskı işleri yapan yerlerin olmazsa olmaz malzemelerinden birisidir fotoğraf kesme makası. Fotoğraf ve kartların istenilen ebatlarda kesilmesi için kullanılır. Fotoğraf kesme makası birçok firma tarafından farklı özelliklerde üretilmektedir. Teknik kesimler yapmak amacıyla da kullanılabilir. Ürünün boyutları kullanım amacına göre değişmektedir. Yatay ve dikey kesimine göre farklı fonksiyonlarda da üretilmektedir. Kullanımı çok rahat olduğu için fotoğraf kesen kişi hiç zorlanmaz. Fotoğraf kesme makası daha çok penseye benzer. Paslanmaz çelikten üretimi yapıldığı için dayanıklıdır ve kullanım ömrü uzundur. Ergonomik tutuş özelliklerine sahip olarak üretimi yapılmaktadır. Fotoğraf kesme markasını diğer markalardan ayıran özelliği ise kesim yapılırken deforme görülmez.

 

FOTOĞRAF KESME MAKASI KULLANIM ALANLARI

Hayatımızın birçok alanında bu ürüne ihtiyaç duymaktayız. Özellikle kurumlarda çalışanların kimlik kartlarına oluşturmak için sıklıkla tercih edilir. Kart kesimi içinde kullanılan bu ürün kişisel olarak ofis kartlarının oluşturulması için de kullanılır. Hem konsolosluklar da, hem de üniversite öğrenci işlerinde sıklıkla görebileceğimiz ürünlerdir. Aslında bakıldığı zaman insan kaynaklarının bulunduğu bütün devlet kurumlarında bu ürünü görmek mümkündür.

 

FOTOĞRAF KESME MAKASI FİYATLARI

Fotoğraflarınız için her seferinde ücret ödeyerek bu işlemi yaptırmanız biraz maliyetli olabilir. Bunun yerine daha uygun fiyatlara fotoğraf kesme makası almak maliyeti düşürebilir. Markasına ve özelliklerine göre fiyatları değişse de ortalama bir fiyata sahiptir. Her bütçeye uygun olan fotoğraf kesme makası bulmak mümkündür.

 

Foto Kesme Makası

Sonuç bulunamadı.