Graf von Faber-Castell Anello Titanium/Platin 0.7mm Mekanik Kurşunkalem

Durum: Stokta
Orjinal Alman El İşçiliği ve Üretimi Titanyum Yarı Mat Lake Gövde Platin Parlak Lake Aksam ve Kemerler Zarif Gövde Yapısı
Nakit Fiyat: 261.88 EUR Taksitli Fiyat: 290.98 EUR
ADET:

GrafVonFaberCastell Anello Titanyum
 • Orjinal Alman El İşçiliği ve Üretimi
 • Titanyum Yarı Mat Lake Gövde
 • Platin Parlak Lake Aksam ve Kemerler
 • Zarif Gövde Yapısı
 • Tepeden Çevirmeli Mekanizma
 • 0.7mm Kurşunkalem Uç Kalınlığı
 • Alışveriş Kodu : 135631

  Graf von Faber-Castell Titanyum Anello Hakkında;

  Detaylardaki etkileyicilik...

  Parıltılı Tiyanyum yüzükler ile süslenmiş yarı mat lake Titanyum kaplama bölümlerinden oluşan yazım gereçleri. Sadece kusursuz işçilikle mümkün olabilecek ve Gvfc mekanik kurşunkaleme özel ön uç aksamın ek 0.7mm metal uç parçası olmadan tek parça hazırlanması Gvfc mekanik kurşunkalemin mükemmelliğinin kanıtıdır.

  18 ayar altın uç ile donaltılmış dolmakalem ucu.

  Yeni Klasik Anello yazım gereçleri, yazım kültürümüzün küçük nüanslar ile nasıl zenginleştirilebileceğinin en güzel örneğidir.

  Gövde, yüksek mikron Titanyum halkalar ile ayrılmış Titanyum kaplama bölümlerinden oluşur. Bu halkalar seriye ismini verir; Anello italyancada yüzük anlamına gelir.

  Yarı Mat lake Titanyum kaplama gövde ve parlak lake Titanyum yüzükler ile zerafeti büyüleyici bir kontrast oluşturur. Anello serisinden herhangi bir yazım gerecini elinize aldığınız zaman, mükemmelliğini hemen hissedersiniz; parçalar o kadar mükemmel bir şekilde birleştirilmişlerdir ki tek, düz bir yüzey hissi uyandırırlar.

  Tüm yazım gereçleri, yumuşak keten kılıfların içerisinde ve çekici hediye kutuları ile birlikte kullanılırlar. Zarif, Graf von Faber-Castell logolu dış kutu, ürünlerinizin güvenli bir şekilde taşınmasına yardımcı olur.

Peşin Fiyatına
32.33 EUR x 9
Peşin Fiyatına
72.75 EUR x 4
Peşin Fiyatına
32.33 EUR x 9
Peşin Fiyatına
32.33 EUR x 9
Peşin Fiyatına
72.75 EUR x 4
grafvonfaber-castell