Graf Von faber Castell Elemento 250.years Limited Edition Zeytin Ağacı Tükenmez Kalem

Durum: Stokta
Ahşabın en şık hali: Elemento Serisi   Graf von Faber-Castell Koleksiyonu, sınırlı sayıda üretilen özel Elemento Serisi ile Faber-Castell’in 2
Nakit Fiyat: 626.15 EUR Taksitli Fiyat: 695.72 EUR
ADET:

Ahşabın en şık hali:

Elemento Serisi

 

Graf von Faber-Castell Koleksiyonu, sınırlı sayıda üretilen özel Elemento Serisi ile Faber-Castell’in 250. yılını kutluyor. Zeytin ağacının ahşap sanatıyla buluşmasıyla meydana gelen kalemlerin her biri şaheser olarak nitelendiriliyor ve yazma tutkunlarını seriye hayran bırakıyor.

 

Faber-Castell’in 250. yılı şerefine sınırlı sayıda üretilen Elemento Serisi; ahşap gövdesiyle göz dolduran Roller Kalem, Tükenmez Kalem, Dolmakalem seçenekleri sunarken, Mekanik Kurşun Kalemi 4’lü set içerisinde kalem tutkunlarıyla buluşturuyor. Ahşap işçiliği detaylarıyla yaratılan kalemler, ağaç damarlarının daha önce rastlanmamış yenilikçi bir teknikle sergilenmesini sağlıyor.

 

Kakma sanatının şaheser dokunuşlarıyla altıgen kalıba yerleştirilerek cilalanan ve el işçiliğiyle defalarca boyanan zeytin ağacının damarları, gösterişli bir görünüm kazanarak, kırmızının kahverengi tonuna çalan hardal rengine bürünüyor.

 

Tek tek numaralandırılan Elemento Serisi’nin yazım gereçleri, kapaklarının başındaki ahşap detay ile bütünleşerek şık bir görünüm kazanıyor. Dolmakalemin numaralandırılması şık bir halka yoluyla oluşurken Mekanik Kurşun Kalem, Roller Kalem ve Tükenmez Kalemin numaraları şeritler üzerinde yer alıyor.

 

Geniş kapasiteli refil sayesinde uzun süre dayanıklılığını koruyan Dolmakalem, 18 karat’lık el yapımı iki renkli altın ucuyla kalem tutkunlarını kendine hayran bırakıyor.  Roller Kalem ise, ince ucu ve geniş kapasiteli refili sayesinde uzun süre dayanıyor. Mekanik Kurşun Kalemin de yer aldığı, kahverengi ahşap kutu içerisinde sunulan seri, hayatın her alanında yazı yazmayı sevenlere hitap ediyor.

Peşin Fiyatına
77.30 EUR x 9
Peşin Fiyatına
173.93 EUR x 4
Peşin Fiyatına
77.30 EUR x 9
Peşin Fiyatına
77.30 EUR x 9
Peşin Fiyatına
173.93 EUR x 4
Graf von Faber Castell Elemento