Graf von Faber-Castell Fransız Sığır Derisi Yatay Kredi Kartlık 118940-41

Durum: Stokta
8 Kredi Kartı Bölümü, Ölçüleri : 125mm X 95mm    Graf von Faber-Castell Deri Koleksiyonu hakkında;      
Nakit Fiyat: 130.71 EUR Taksitli Fiyat: 145.23 EUR
ADET:


8 Kredi Kartı Bölümü, Ölçüleri : 125mm X 95mm
 
 Graf von Faber-Castell Deri Koleksiyonu hakkında;

                   En kaliteli sığır derisinden yapılmış kredi kartı kılıfları, çekici bir görünümü ve hoşa giden bir dokunma duygusunu, olabilecek en iyi şekilde bir araya getirmiştir.

 

                   Üç çeşidi bulunmaktadır. Yatay ve dikey formatlarınndaki kılıflardan her birinin, ehliyet ve diğer kişisel belgeler için dört bölümü ve ayrıca kağıt paralar için tasarlanmış ayrı bir cebi vardır.

 

                    İçindekilerin dökülmeden rahatça çıkarılabileceği, küçük ve kullanışlı para çantası mükemmel bir yol arkadaşıdır. Bozuk paraları kredi kartlarından ayrı tutmak da bir avantaj olabilir: bu iki  parça birbirleriyle oldukça uyumludurlar. 

                 Bu cüzdanların her birinde üç bölüm bulunur: Biri ehliyet ve diğer kimlik kartları için, diğeri kağıt paralar için ayrılmış bir bölüm...

                 Seçkin ürünler ortaya çıkarmanın en önemli koşulu, Graf von Faber-Castell Kolleksiyonunda kullanılan özel Fransız sığır derisi gibi , yüksek kalitede malzemeler seçmektir. Sağlam fakat esnek, güçlü ama belli esnekliğe sahip olan bu sığır derisi, ince işçiliğe oldukça uygun bir malzemedir. Sığır derisi kabzaya elle monte edilir. Zıt renklerden oluşan sıralar için inanılmaz bir dikkat gerekmektedir. Dış yüzeyler için dokulu deri kullanılırken , iç yüzeyler için düz deri kullanırız ki bu kombinasyon çok şık bir görsel etki yaratır.

Peşin Fiyatına
16.14 EUR x 9
Peşin Fiyatına
36.31 EUR x 4
Peşin Fiyatına
16.14 EUR x 9
Peşin Fiyatına
16.14 EUR x 9
Peşin Fiyatına
36.31 EUR x 4
GrafVonFaberCastell Deri Kutusu