Graf von Faber-Castell Fransız Sığır Derisi Cep Günlüğü

Durum: Stokta
      Tüm Seneyi gösteren katlı gün planı,telefon, adres ve kalem kılıfı ile bir bütün......    &nb
Nakit Fiyat: 119.81 EUR Taksitli Fiyat: 133.12 EUR
ADET:


      Tüm Seneyi gösteren katlı gün planı,telefon, adres ve kalem kılıfı ile bir bütün......

            Graf von Faber-Castell Deri Koleksiyonu hakkında;
 
                  İlk izlenimler hep doğrudur. Ama özellikle bir yolculuktaysanız, onları aklınızda tutmak zordur. Graf von Faber-Castell'in deri ciltli not defteri, yolculuk ederken aklınıza gelenleri ve izlenimlerinizi yazmak için idealdir.  
                 İki çeşit arasında seçim yapmanız gerekir: Yatay formatlı not defterinin, mini cep kalemi için bir bölümü ve arka tarafında ise kağıtları koymak için bir bölmesi vardır. “Yatay format”, küçük boyutlarına rağmen, defterin enine yazmaya elverişli bir genişliği olduğu anlamına gelir.
              
                Graf von Faber-Castell’in sadece 90 mm uzunluğundaki cep tükenmez kalemi ve mekanik kurşunkalemi bu cep notlukları için çok uygundur. İkisinin de tamamiyle platinle kaplı ve yaylı klipsi olan kapakları çıkarılıp diğer uca takıldığında kalemin uzunluğunu arttırır.Mekanik kurşunkalemin kapağının altında silgi yer alır. Böylece ihtiyacınız olan her şey, olabilecek en küçük alanda bir araya gelmiştir. 
 
                 Alternatif olarak, kalem cebi olmayan deri kaplamalı bir not defteri bulunur.
                    
                  Kullanışlı ve pratik ince deri cep günlüğü ise, her ceketin cebine sığabilir. Bütün yılı gösteren bir takvim, adres indeksi ve ayrıca kalem koymak için bir cebi bulunur.
             
                 Graf von Faber-Castell deri koleksiyonu yazım gereçlerimize fonksiyonel ve estetik olarak mükemmel bir tamamlayıcı niteliği taşıyor. Özenle seçilmiş malzemelerin, fonksiyonelliğin ve muhteşem bir işçiliğin mükemmel bir uyumunu temsil ediyor. 

Peşin Fiyatına
14.79 EUR x 9
Peşin Fiyatına
33.28 EUR x 4
Peşin Fiyatına
14.79 EUR x 9
Peşin Fiyatına
14.79 EUR x 9
Peşin Fiyatına
33.28 EUR x 4
GrafVonFaberCastell Deri Kutusu