Graf von Faber-Castell İdealkalem SomGümüş/Kahve Sedir Ağacı Kurşunkalem 118566

Durum: Stokta
Tek Ürün Fiyatıdır. Graf von Faber-Castell kalemleri, kurşun kalemle yazma sanatının en üst noktasını temsil ederler. Temiz ve kolay açılmaya uygun K
Nakit Fiyat: 255.97 EUR Taksitli Fiyat: 284.41 EUR
ADET:Düz Yazı El Yazısı Yazı İstemiyorum

Tek Ürün Fiyatıdır.

Graf von Faber-Castell kalemleri, kurşun kalemle yazma sanatının en üst noktasını temsil ederler. Temiz ve kolay açılmaya uygun Kaliforniya sedir ağacı, şık oymalı yüzeyi ve desenli gümüş arka düğmesi ile şıklığını tamamlar. Klasik kurşunkalemle birşeyler yazıp çizmenin verdiği zevk kaleminizin ucunun sivri olmasına bağlıdır. Bu durumda kalemtraşınızın her zaman elinizin altında olması için onu nerede bulundurursunuz? En iyi yer kaleminizin üzeridir, ucu koruyan ve kaleminizi cebinizde hazır bulundurmanızı sağlayan kalem kapağına monte edilmiştir. İçindeki kalemtraşıyla platin kaplama kalem kapağı, koleksiyonumuzda özel bir yere sahiptir. Bu tasarım ve uçtaki kapağın altında bulunan değiştirilebilen silgi sayesinde her şeye sahipsiniz. Bu ideal tasarım, birşeyler yazmak, düzeltme yapmak, kalem ucunuzu açmak için her zaman hizmetinizdedir. Kalemtraşlı özel kurşunkalem kapağı aynı zamanda som gümüş olarak da mevcuttur.

Kurşunkalemler ise 5'li olarak ahşap kutularda satın alınabilirler, İdeal bir hediye, veya kalemleri çalışma masanızın üstünde sergilemek için çok uygun bir tarz....Kutu kayın ağacından yapılmıştır ve dokununca hoş bir his veren özel ipeksi bir yüzeye sahiptir.


Peşin Fiyatına
31.60 EUR x 9
Peşin Fiyatına
71.10 EUR x 4
Peşin Fiyatına
31.60 EUR x 9
Peşin Fiyatına
31.60 EUR x 9
Peşin Fiyatına
71.10 EUR x 4
grafvonfaber-castell