Graf von Faber-Castell Intuition Terra Tek Parça Reçine/Platin Tükenmezkalem + Mekanik Kurşun kalem Set

Durum: Stokta
El Yapımı Gövde Platin kaplama aksam ve klips Kusursuz, Zarif Gövde Yapısı Mekanik Kurşun kalem Tepeden Çevirmeli Mekanizma 0.7 mm Kurş
Nakit Fiyat: 345.15 EUR Taksitli Fiyat: 383.50 EUR
ADET:Düz Yazı El Yazısı Yazı İstemiyorum

GrafVonFaberCastell Intuition Kalem
  • El Yapımı Gövde
  • Platin kaplama aksam ve klips
  • Kusursuz, Zarif Gövde Yapısı

Mekanik Kurşun kalem

  • Tepeden Çevirmeli Mekanizma
  • 0.7 mm Kurşunkalem Uç Kalınlığı
Tükenmez Kalem :
  • Tepeden Çevirmeli Mekanizma
  • Faber-Castell Mavi "Broad" Tükenmezkalem Ucu
  • Graf von Faber-Castell Intuition Hakkında;

Intuition Terra : Saf Önsezi

Hayattaki en güzel deneyimlerden birisi de, karar vermek zorunda kaldığınız anlarda, önsezilerinizi kullanarak doğru şeyi yapmaktır. Graf von Faber-Castell Koleksiyonu'ndaki yeni Intuition yazım gereçleri bu anı en saf hali ile yaşamanızı sağlıyor. Daha ilk görüşte bir objenin kalitesini kavrayabilmek oldukça memnun edicidir.
Göz alıcı cilası ve saf rengi ile yeni Terra Intuition yazım gereçleri dikkatleri anında üzerine çekiyor. Yoğun rengi seriye sıradışı aura kazandırıyor.
Işıltılı platin kaplama metal parçaları, gövdenin derin yerküre(Terra) rengini zarif bir şekilde ortaya çıkarır. Üzerindeki "Almanya'da el işçiliği ile üretilmiştir" yazısı dikkat çekiyor. Gövdesi şık bir şekilde tek parça materyalden oluşmuştur: böylelikle, bu saf form hiçbir vida darbesi ile bozulmamıştır. İşlevselliğin en üst seviyesi sağlanmıştır. Konkav gövde yapısı sayesinde ele mükemmel şekilde oturur ve rahat bir yazım imkanı sunar.
Dolma kalem, kartuş ve mürekkepli sisteme sahiptir ve 18 ayar iki renk altın birleşimi ve iridyum uçların her biri kusursuz bir işçilikle tamamen elde şekillendirilmiştir, kağıtta pürüzsüzce kayan ve magnum boy refile sahip roller kalem, geniş kapasiteli refile sahip tükenmez kalem, 0.7 mm uca sahip, yedek uç için deposu bulunan ve kapağın altında değiştirilebilen beyaz silgisi olan mekanik kurşun kalem.

Peşin Fiyatına
42.61 EUR x 9
Peşin Fiyatına
95.88 EUR x 4
Peşin Fiyatına
42.61 EUR x 9
Peşin Fiyatına
42.61 EUR x 9
Peşin Fiyatına
95.88 EUR x 4
GrafVonFaberCastell Ucuz Açık kutu