Halkalı Klasör

HALKALI KLASÖR

İç kısmında iki tane halka şeklinde evrak yerleştirilen demir bulunan ve halkaların bir kısmının klasörün kapak kısmından dışarı çıktığı sert kapaklı klasörlere halkalı klasör denir. Bu küçük iki halka her zaman klasör kapağından gözükmeyebilir bu durum firmaların üretim biçimiyle alakalı olarak değişir. 

 

HALKALI KLASÖR ÖZELLİKLERİ

Dış kapağı genel olarak sert yapıda üretilmektedir. Ham madde olarak sert plastik yada sert karton kullanılabilir. İç mekanizması metaldir. Halkaları firmanın üretimine göre yada dosyanın boyutuna göre değişebilir. Evrak sayınız az ise küçük halkalı olanları tercih edebilirsiniz. Büyük halkalı klasörler içerisine birden fazla evrakı rahatlıkla sığdırabilir.

 

NOKİ HALKALI KLASÖR

İsteğe bağlı olarak iki veya dört halkalı yapıya sahiptir. Genel olarak mavi rengi tercih edilse de farklı renkleri de mevcuttur. İç kısmı oldukça geniştir birçok evrakı rahatlıkla sığdırabilir. Plastik yada karton olanının tercih edebilirsiniz ikisi de sağlam yapıdadır. Canlı ve kaliteli renklere sahip NOKİ klasörleri ofislerinizde ya da kullandığınız herhangi bir alanda estetik açıdan güzel duracak ve bakan insanların göz zevkini bozmayacaktır. 

 

HALKALI KLASÖR SEÇİMİ

Halkalı klasörünüzü seçerken içindeki metal mekanizmaların sağlamlığına özellikle dikkat edin ve sonrada dosyanızın kapağının kalitesine bakın eğer kaliteli olduğundan kesin olarak emin olmak istiyorsanız bu konuda kendini ispatlamış markaları tercih edin. İnternet sitemizde sizin isteklerinize ve çağın değişim ve gelişimine uygun birçok markanın farklı ürünleri bulunmaktadır.

Halkalı Klasör