Hava Kabarcıklı Zarf

HAVA KABARCIKLI ZARF 

Korumak istediğiniz basına bir şey gelmesinden korktuğunuz bir ürünü ya da belgeyi kargolamak istiyorsanız hava kabarcıklı zarflar tam size uygundur. İçerisindeki hava kabarcıklı baloncuklar içerisine konulan nesneyi dışarıdan gelebilecek herhangi bir darbeye karşı koruyarak karşı tarafa sorunsuz iletecektir. 

 

NEDEN HAVA KABARCIKLI ZARFLARI TERCİH ETMELİYİZİ 

Bir gün içerisinde binlerce kargo gönderilmektedir. Eğer göndereceğimiz bu ürünler ya da belgeler kolay zarar görebilecek bir malzemeden yapılmış ise zarar görmeden karşı tarafa ulaşabilmesi için hava baloncuklu zarf bu riski en aza indirecektir ve belgelerimizi en iyi şekilde koruyacaktır . Diğer zarflara göre daha güvenli olan bu zarf çeşidi kırılabilecek delilleri, zarfla gönderilmesi gereken fakat zarar görebilecek ürünleri taşımak için idealdir. Daha çok Beyaz ve kahverengi renklere sahip olan bu zarflar farklı renklerde de üretilmektedir.

 

HAVA KABARCIKLI ZARF ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ

Seçeceğiniz zarfın kağıt kalitesi çok önemlidir kaliteli kağıttan yapılmış olan hava kabarcıklı zarf içine koyacağınız ürünün güvenliği içinde çok önemlidir. 24x32 cm boyutlarında olan bu zarflar A4 veya A7 boyutunda da üretilmektedir. İçine koyacağınız malzemeye en uygun boyuttaki hava kabarcıklı zarfı tercih etmeniz zarflayacağınız ürünün düşmemesini ve zarfa zarar vermemesini sağlar. Kraf ve Oyal zarf markalarının dayanıklı ve kaliteli zarflarını tercih edebilirsiniz.