İndex-işaret Bantları

İNDEX-İŞARET BANTLARI

İndex işaret bantları kitap okumayı, ders çalışmayı, işleriniz hakkında notlar almayı renkli bir hale getirir. Tek taraflı yapışkanlık özelliği olan bu bantlar rulo değil yaprak şeklindedir. Bu sebepten dolayı kullanmak için kopartmaya ya da herhangi bir kesiciye gerek yoktur. Yapışkanlık özelliği diğer bantlara oranla çok düşüktür. Kullanım alanı diğer bantlara göre çok farklı olduğundan dolayı yapışkanlık özelliği genel olarak aranmaz. İndex işaret bantları herhangi bir ihtiyaçtan ziyade dekoratif olarak kullanılır. Birbirinden renkli index işaret bantları ile ofisinize, ders çalışma masanıza, ya da kitaplarınıza renk getirebilir, hayal gücünüzü genişletebilirsiniz. 

 

İNDEX İŞARET BANTLARI KULLANIM ALANLARI NELERDİR?

İndex işaret bantlarını kullanmak için bir soruna, aksaklığa gerek yoktur. Bu renkli bantları istediğiniz zaman istediğiniz yere dekoratif olarak ya da ayırıcı olarak yapıştırabilirsiniz. Örneğin ezberlemekte zorlandığınız ders notlarını, kendinden yapışkanlı bantlara yazarak her gün kullandığınız banyonuzun aynasına bile yapıştırabilirsiniz! Kullanımı çok eğlenceli ve hızlı olan bu bantlar ile okuduğunuz kitabın en güzel kısımlarını not ederek odanızın duvarlarına asabilir, yaşam alanınızda değişiklik yaratabilirsiniz. Aynı zamanda kolayca yapışan ve çıkarılan bantlar yüzeye zarar vermez.

 

İNDEX İŞARET BANTLARI FİYATLARI NE KADARDIR?

İndex işaret bantlarının fiyatları yaprak sayısına ve boyutuna bağlı olarak farklılık göstermektedir. 

İndex işaret bantları kategorisinde kendini ispatlamış, popüler markalar olan Post-it, Mas, Noki gibi markalara Kalemkutusu.com aracılığıyla hızlı ve güvenli erişim sağlayabilirsiniz.

İndex-işaret Bantları