Kalem Tipi Sıvı Silici

KALEM TİPİ SIVI SİLİCİ 

Kalem tipi sıvı siliciler yazı yazarken yanlış yazılan yerleri düzenlemek için kullanılır. Çok amaçlı olan ve hayatımızı kolaylaştıran bir üründür aynı zamanda. Bazı yazılar tükenmez kalemle yazıldığı için silgi ile çıkarmak imkânsızdır. İşte bu noktada kalem tipi sıvı silici bizlerin yardımına koşmaktadır. Özellikle kalem şeklinde olması ise ayrı bir avantaj sağlamaktadır. Çünkü kalem tipinde olması silinecek yerin doğru bir şekilde silinmesini kolaylaştırır. Sıvı siliciler yanlış yazılan yazının üzerine uygulandığında ve biraz kuruduktan sonra tekrardan yazıma hazır olur. Özellikle birçok kâğıt üzerinde hatalı yazılan yerlerin düzeltilmesi için önemli bir malzemedir.

 

Kalem Tipi Sıvı silicilerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kalem tipi olan sıvı silici satın alırken özellikle tam olarak istediğimizi yapabilecek kalitede olduğuna bakılmalıdır. Sildiğimiz zaman iz bırakmayan, kötü bir görüntü oluşturmayan ürünler tercih edilmelidir. Özellik ve kalem şeklinde olan sıvı siliciler de yazı boyutunu uygun olanları tercih etmek de önemlidir. Bir de kalem tipi sıvı silici alırken hızlı kuruyan silicileri tercih edilmelidir.

Kalem Tipi Sıvı Silici Fiyatları

 

Özellikle kalem tipi sıvı silici alırken performansına bakılmalı buna göre bir fiyat değerlendirmesi yapılmalıdır. Farklı bütçelere göre silici fiyatları olsa da önemli yazıların kurtarılmasında rol alır. Kalem tipi olan sıvı siliciler istenilen yazı üzerinde tam olarak silme işlemi yapar. Bu yüzden fırça ile kullanılan sıvı siliciler e nispeten kalem tipi sıvı silici fiyatları birazcık daha yüksektir.