Kalemtraş Kollu-Pilli

KOLLU KALEMTRAŞ - PİLLİ KALEMTRAŞ

Kalemtraşlar senelerdir büyük küçük herkes tarafından kullanılan, çeşitli renkleri, figürleri ve modelleri ile vazgeçilmez olan araçlardır. Kısa biz süreçte kalem uçlarının yontularak sivrilmesini sağlayan kalemtraşlar, pratik kullanımı sayesinde günlük ve iş hayatımızda konfor sağlar. Yazılarınızın, çizimlerinizin ya da boyamalarınızın daha güzel ve özenli gözükmesini istiyorsanız kalemlerini kalemtraş yoluyla sivrilterek bunu hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bu sebeple kalemtraş seçerken hazneli ve kaleminizin boyutlarına uygun kalemtraş seçimi yapmalısınız. Kollu ya da pilli kalemtraşlar da sizin için konforlu ve keyifli bir seçim olacaktır.

 

KOLLU KALEMTRAŞ NEDİR

Kollu kalemtraş, diğer kalemtraş modellerine göre daha büyüktür ve daha profesyonel alanlarda kullanılır. Örneğin yazı işlemlerinin yoğun olduğu ve kalemtraşa daha çok ihtiyaç duyulan devlet daireleri gibi kurumlarda sıkça tercih edilir. 

 

KOLLU KALEMTRAŞ NASIL KULLANILIR

Kollu kalemtraşlar mekanik kalemtraşlardır. Kullanım için kalemtraşın kol kısmını çevirmeniz yeterlidir. Kollu kalemtraşlar kalemlerinizin uç kısmını kırmadan, hızlı bir şekilde kaleminizi sivriltecektir. Hazneleri sayesinde soyulmada oluşan çöpü muhafaza eder.

 

PİLLİ KALEMTRAŞ NEDİR

Pilli kalemtraşlar, otomatik kalemtraşlar kategorisine girer. Bu kalemtraşlar sayesinde kalem ucunuzu sivriltirken ekstra çaba sarf etmenize gerek kalmaz. KalemKutusu’nun geniş ürün ve fiyat yelpazesi sayesinde, müşteri memnuniyeti ve güvenilirliği yüksek  Faber – Castell, Lyra, Kw-trio gibi markaların kollu ya da pilli kalemtraş modellerine hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.