Kalemtraş Metal

METAL KALEMTRAŞ

Kalemtraşlar senelerdir büyük küçük herkes tarafından kullanılan, çeşitli renkleri, figürleri ve modelleri ile vazgeçilmez olan araçlardır. Kısa biz süreçte kalem uçlarının yontularak sivrilmesini sağlayan kalemtraşlar, pratik kullanımı sayesinde günlük ve iş hayatımızda konfor sağlar. Yazılarınızın, çizimlerinizin ya da boyamalarınızın daha güzel ve özenli gözükmesini istiyorsanız kalemlerini kalemtraş yoluyla sivrilterek bunu hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Kalemlerinizi yontmanın en basit ve ekonomik yolu da metal kalemtraşlardan geçer.

 

METAL KALEMTRAŞ NEDİR

Metal kalemtraşlar, okula ilk başladığımız dönemden itibaren neredeyse hepimizin tanıdığı küçük ve kullanışlı, en basit kalemtraş modelidir. Küçük ve ekonomik olması itibariyle en çok tercih edilen kalemtraş türüdür. 

Metal kalemtraşlar, tek gözlü ya da çift gözlü metal kalemtraş olabilmektedir. Çift gözlü kalemtraşların küçük olan gözü, kalem ucunuzu daha az sivriltir. Diğer göz ile daha çok yontma yapabilirsiniz. 

 

NEDEN METAL KALEMTRAŞ TERCİH ETMELİYİM

Metal kalemtraşlar, plastik kalemtraşlara göre daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Metal yapısı sayesinde bükülme, kırılma gibi can sıkıcı olaylara sebebiyet vermez. Aynı zamanda küçük yapısı sayesinde her yere taşınabilir. Boya ve göz kalemleri için kullanıma uygundur. Metal kalemtraşlar ekonomik ürünler olup uzun ömürlü olması sayesinde cebinizden tasarruf sağlar. 

KalemKutusu’nun geniş ürün ve fiyat yelpazesi sayesinde müşteri memnuniyeti ve güvenilirliği yüksek Kraf - Graf Von Faber-Castellkalemtraşlar gibi markaların modellerine hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.