Kalemtraş Plastik

PLASTİK KALEMTRAŞ

Kalemtraşlar, evde ya da ofiste mürekkepli kalemleri tercih etmeyen kişiler tarafından ve büyük küçük herkes tarafından kullanılan, çeşitli renkleri, figürleri ve modelleri ile vazgeçilmez olan, sıkça kullanılan ürünlerdir. Kalemtraşların birbirinden farklı kullanım özelliğine sahip modelleri bulunmaktadır. Plastik kalemtraşlardan bunlardan biridir.

 

PLASTİK KALEMTRAŞ NEDİR

Plastik kalemtraş, adından da anlaşılacağı üzere yapımında plastik malzemesi kullanılan kalemtraşlardır. Plastik kalemtraşlar diğer kalemtraş modellerine göre son derece uygun fiyatlıdır ve yaygın kullanıma sahiptir.

Plastik kalemtraşlar genel olarak renkli ve hazneli olarak üretilmektedir. Fakat metal kalemtraş modelleri gibi haznesiz olarak üretilen modeller de mevcuttur. Hazneli plastik kalemtraş modelleri, kullanım esnasında kolaylık sağlar. Geniş haznesi sayesinde kalemtraş çöpünüzü biriktirebilirsiniz. Kolay ve pratik bir kullanım sağlayan plastik kalemtraşlar ile göz kalemlerinizin ucunu da rahatlıkla sivriltebilirsiniz. Plastik kalemtraşları makyaj çantanıza kolaylıkla atabilir ve her yerde göz kalemlerinizi yontabilirsiniz. Aynı zamanda boya kalemlerinizin ucunu kırmadan, hızlı bir yontma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Plastik kalemtraş modellerinin şeffaf bir görünüme sahip olmaları ve birbirinden farklı renkleri sayesinde çocuklarınızın ilgisini çekebilir, çalışma ortamlarına renk katabilirsiniz.

KalemKutusu’nun geniş ürün ve fiyat yelpazesi sayesinde müşteri memnuniyeti ve güvenilirliği yüksek Stabilo- Brons gibi kırtasiye ürünleri alanında kendini kanıtlamış markaların plastik kalemtraş modellerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz.