Kaweco AC Sport Siyah Karbon Fiber Dolma Kalem - 2 Farklı Uç Seçeneği

Durum: Stokta
Alman Malı Yuvarlak karbon fiber gövde  Sekizgen alüminyum vidalanabilir kapak. Kapak 4 adet karbon fiber şerit ile süslenmiştir. Kaweco&nbs
Nakit Fiyat: 3022.62 TL Taksitli Fiyat: 3358.47 TL
ADET:Düz Yazı El Yazısı Yazı İstemiyorum


Alman Malı

Yuvarlak karbon fiber gövde 
Sekizgen alüminyum vidalanabilir kapak.
Kapak 4 adet karbon fiber şerit ile süslenmiştir.
Kaweco işlemeli tak-çıkar özel klips
Mürekkep akışını düzenleyen özel Kaweco damak
Çelik uç
Kapağın kubbesi metal Kaweco logosuyla süslenmiştir. 
 

KAWECO FELSEFESİ

Gelenek ve yenilik arasında başarılı köprü.

Kaweco kalem piyasasındaki en eski markalarından biridir. 125 yılı aşkın bir süredir Kaweco kalemleri yüksek kalitedeki yazım araçlarının ayrılmaz bir parçasıdır.

Kaweco azimle geleneği yenilikle birleştiriyor.  Böylece 1881’den beri, değer ve önem verdiklerini kâğıda dökmek isteyenlerin arzularını yerine getiriyor.

Uzmanlar Kaweco kalemlerin benzersiz sekizgen gövdesini günümüze taşıyorlar. Tasarımı ve uygulaması ile ilgili bireysel özgürlük ve maksimum hassasiyet için Kaweko’ya ait bu özel 8 köşeli gövde şekli günümüzde korunuyor.
 
KAWECO TARİHİ
- 1881'de M. Luce et M. Ensslen, Heidelberg kalem fabrikasını açtı. Fakat fabrikanın ismi  Heidelberg günlüklerinde 1889 yılında beliriyor. Kelemlerin ahşap uçları Fabrikada üretilirken kalelere ait uçlar Amerika'dan ihrac edilmekteydi.
- KAWECO 1914 yılında Leipzip fuarında altın ödül aldı. Aynı yıl 1. dünya savaş patladı. KAWECO ticari faaliyetlerini ve üretimini sürdürme izni aldı. Bu izin, KAWECO'nun ekonomiye katkısı ve silahların ahşap gövdelerini üretmesi için verildi.
- 1930'da KAWECO'nun günümüzde kullanılan logosu çizildi. Sekizgen geometrik şeklin içindeki çember üçe bölünerek KA WE KO heceleri yerleştirildi.
- Nihayet 2. Dünya savaşı son buluyor ve birkaç ay sonra KAWECO'ya faaliyetlerini devam ettirme izni çıkıyor.
- KAWECO kalemlerin gövdeleri modern tip  gömme dolmakalem uçlarına göre uyarlandı. Dönemin Alman futbol milli takım antrenörüyle reklam anlaşması yapılarak Kaweco Sport serisinin üretimine başlandı.
- 1971 yılında 20. Olimpiyat oyunları için KAWECO resmi lisans almıştır. Bu resmi lisans ile üzerlerinde değerli taşlar bulunan kalemler, KAWECO Spor setleri adıyla piyasaya çıkmıştır. Çok sevilen bu kalemler birçok sigorta şirketi tarafından promosyon olarak kullanılmıştır.
- 2008 yılı KAWECO 125. yılını kutluyor.

Peşin Fiyatına
373.16 TL x 9
Peşin Fiyatına
839.62 TL x 4
Peşin Fiyatına
373.16 TL x 9
Peşin Fiyatına
373.16 TL x 9
Peşin Fiyatına
839.62 TL x 4
Keweco Dolma