Kaweco Hediye Kutusunda Beyaz 4'lü Kaligrafi Dolmakalem Seti

Durum: Stokta
Artistik ve yaratıcı yazım hazzını yaşamanız için Kaweco kaligrafi setini sunuyor. Beyaz Kaweco Sport Dolmakalem Sekizgen ABS plastik g
Nakit Fiyat: 1479.26 TL Taksitli Fiyat: 1643.62 TL
ADET:Düz Yazı El Yazısı Yazı İstemiyorum

Kaweco kaligrafi seti beyaz dolma kalem
Artistik ve yaratıcı yazım hazzını yaşamanız için Kaweco kaligrafi setini sunuyor.
Beyaz Kaweco Sport Dolmakalem
Sekizgen ABS plastik gövde
Özel dizayn çevirmeli kapak
1.1 mm , 1.5 mm , 1.9 mm , 2.3 mm kalığında 4 adet değiştirilebilir kesik kaligrafi ucu
Uçları korumak için 3 adet şeffaf silikon kapak
2 Adet orjinal 6'lı Kaweco kartuş  
Setin hediye kutusu şık bir tasarıma sahiptir.
Kutunun alt tablası çekildiğinde üst kapak içeri doğru girer.
Setin içinde ayrıca kullanım kılavuzu ve farklı yazı türlerini örnek almanız için bir kitapçık mevcuttur. 
 

KAWECO FELSEFESİ

Gelenek ve yenilik arasında başarılı köprü.

Kaweco kalem piyasasındaki en eski markalarından biridir. 125 yılı aşkın bir süredir Kaweco kalemleri yüksek kalitedeki yazım araçlarının ayrılmaz bir parçasıdır.

Kaweco azimle geleneği yenilikle birleştiriyor.  Böylece 1881’den beri, değer ve önem verdiklerini kâğıda dökmek isteyenlerin arzularını yerine getiriyor.

Uzmanlar Kaweco kalemlerin benzersiz sekizgen gövdesini günümüze taşıyorlar. Tasarımı ve uygulaması ile ilgili bireysel özgürlük ve maksimum hassasiyet için Kaweko’ya ait bu özel 8 köşeli gövde şekli günümüzde korunuyor.
 
KAWECO TARİHİ
- 1881'de M. Luce et M. Ensslen, Heidelberg kalem fabrikasını açtı. Fakat fabrikanın ismi  Heidelberg günlüklerinde 1889 yılında beliriyor. Kalemlerin ahşap uçları Fabrikada üretilirken kalemlere ait uçlar Amerika'dan ihraç edilmekteydi.
- KAWECO 1914 yılında Leipzip fuarında altın ödül aldı. Aynı yıl 1. dünya savaş patladı. KAWECO ticari faaliyetlerini ve üretimini sürdürme izni aldı. Bu izin, KAWECO'nun ekonomiye katkısı ve silahların ahşap gövdelerini üretmesi için verildi.
- 1930'da KAWECO'nun günümüzde kullanılan logosu çizildi. Sekizgen geometrik şeklin içindeki çember üçe bölünerek KA WE KO heceleri yerleştirildi.
- Nihayet 2. Dünya savaşı son buluyor ve birkaç ay sonra KAWECO'ya faaliyetlerini devam ettirme izni çıkıyor.
- KAWECO kalemlerin gövdeleri modern tip  gömme dolmakalem uçlarına göre uyarlandı. Dönemin Alman futbol milli takım antrenörüyle reklam anlaşması yapılarak Kaweco Sport serisinin üretimine başlandı.
- 1971 yılında 20. Olimpiyat oyunları için KAWECO resmi lisans almıştır. Bu resmi lisans ile üzerlerinde değerli taşlar bulunan kalemler, KAWECO Spor setleri adıyla piyasaya çıkmıştır. Çok sevilen bu kalemler birçok sigorta şirketi tarafından promosyon olarak kullanılmıştır.
- 2008 yılı KAWECO 125. yılını kutluyor.

Peşin Fiyatına
182.62 TL x 9
Peşin Fiyatına
410.91 TL x 4
Peşin Fiyatına
182.62 TL x 9
Peşin Fiyatına
182.62 TL x 9
Peşin Fiyatına
410.91 TL x 4