Kaweco Liliput Mat Lake Dalgalı Pirinç 97mm Tükenmez Kalem

Durum: Stokta
Kaweco Liliput ilk olarak sert kauçuk(ebonit) malzemeden 1910 yılında tasarlanmış ve üretilmiştir. Aynı tasarım günümüz şartlarına uygun sertleştirilm
Nakit Fiyat: 1829.26 TL Taksitli Fiyat: 2032.51 TL
ADET:

Kaweco Liliput Mat Lake Dalgalı Pirinç 97mm
Kaweco Liliput ilk olarak sert kauçuk(ebonit) malzemeden 1910 yılında tasarlanmış ve üretilmiştir. Aynı tasarım günümüz şartlarına uygun sertleştirilmiş alüminyum malzemeden üretilerek satışa sunulmuştur.
Vidalı Kapak kapatıldığında sadece 97mm ölçülerindedir, zarif ve ince tasarımı kolay taşınmasıyla birlikte keyifli yazmayı sağlıyor.
 
Alman malı
Mat lake dalgalı pirinç gövde
Gövde el ile cilalanmıştır.
Yumuşak üstten basmalı mekanizma
Kaweco G2 Soul kısa (standart) yedek 
Orta kalınlıkta (medium) mavi uç
Gövdenin tepe kısmı Kaweco logosuyla süslenmiştir.
 
KAWECO FELSEFESİ

Gelenek ve yenilik arasında başarılı köprü.

Kaweco kalem piyasasındaki en eski markalarından biridir. 125 yılı aşkın bir süredir Kawecokalemleri yüksek kalitedeki yazım araçlarının ayrılmaz bir parçasıdır.

Kaweco azimle geleneği yenilikle birleştiriyor. Böylece 1881’den beri, değer ve önem verdiklerini kâğıda dökmek isteyenlerin arzularını yerine getiriyor.

Uzmanlar Kaweco kalemlerin benzersiz sekizgen gövdesini günümüze taşıyorlar. Tasarımı ve uygulaması ile ilgili bireysel özgürlük ve maksimum hassasiyet için Kaweko’ya ait bu özel 8 köşeli gövde şekli günümüzde korunuyor.
KAWECO TARİHİ
- 1881'de M. Luce et M. Ensslen, Heidelberg kalem fabrikasını açtı. Fakat fabrikanın ismiHeidelberg günlüklerinde 1889 yılında beliriyor. Kelemlerin ahşap uçları Fabrikada üretilirken kalelere ait uçlar Amerika'dan ihrac edilmekteydi.
- KAWECO 1914 yılında Leipzip fuarında altın ödül aldı. Aynı yıl 1. dünya savaş patladı. KAWECO ticari faaliyetlerini ve üretimini sürdürme izni aldı. Bu izin, KAWECO'nun ekonomiye katkısı ve silahların ahşap gövdelerini üretmesi için verildi.
- 1930'da KAWECO'nun günümüzde kullanılan logosu çizildi. Sekizgen geometrik şeklin içindeki çember üçe bölünerek KA WE KO heceleri yerleştirildi.
- Nihayet 2. Dünya savaşı son buluyor ve birkaç ay sonra KAWECO'ya faaliyetlerini devam ettirme izni çıkıyor.
- KAWECO kalemlerin gövdeleri modern tip gömme dolmakalem uçlarına göre uyarlandı. Dönemin Alman futbol milli takım antrenörüyle reklam anlaşması yapılarak Kaweco Sport serisinin üretimine başlandı.
- 1971 yılında 20. Olimpiyat oyunları için KAWECO resmi lisans almıştır. Bu resmi lisans ile üzerlerinde değerli taşlar bulunan kalemler, KAWECO Spor setleri adıyla piyasaya çıkmıştır. Çok sevilen bu kalemler birçok sigorta şirketi tarafından promosyon olarak kullanılmıştır.
- 2008 yılı KAWECO 125. yılını kutluyor.

Peşin Fiyatına
225.83 TL x 9
Peşin Fiyatına
508.13 TL x 4
Peşin Fiyatına
225.83 TL x 9
Peşin Fiyatına
225.83 TL x 9
Peşin Fiyatına
508.13 TL x 4
Keweco Dolma