Kaweco Liliput Siyah Sert Alüminyum 97mm Tükenmez Kalem

Durum: Stokta
Kaweco Liliput ilk olarak sert kauçuk(ebonit) malzemeden 1910 yılında tasarlanmış ve üretilmiştir. Aynı tasarım günümüz şartlarına uygun sertleştiril
Nakit Fiyat: 1166.48 TL Taksitli Fiyat: 1296.09 TL
ADET:Düz Yazı El Yazısı Yazı İstemiyorum

Kaweco Liliput Black Ballpen
Kaweco Liliput ilk olarak sert kauçuk(ebonit) malzemeden 1910 yılında tasarlanmış ve üretilmiştir. Aynı tasarım günümüz şartlarına uygun sertleştirilmiş alüminyum malzemeden üretilerek satışa sunulmuştur.
Vidalı Kapak kapatıldığında sadece 97mm ölçülerindedir, zarif ve ince tasarımı kolay taşınmasıyla birlikte keyifli yazmayı sağlıyor.
Alman malı
Siyah sert alüminyum gövde
Gövde el ile cilalanmıştır.
Yumuşak üstten basmalı mekanizma
Kaweco D1 standart kısa yedek
Orta kalınlıkta (medium) mavi uç
Gövdenin tepe kısmı Kaweco logosuyla süslenmiştir.

KAWECO FELSEFESİ

Gelenek ve yenilik arasında başarılı köprü.

Kaweco kalem piyasasındaki eneski markalarındanbiridir.125 yılı aşkın bir süredir Kawecokalemleriyüksekkalitedeki yazım araçlarının ayrılmaz bir parçasıdır.

Kaweco azimlegeleneği yenilikle birleştiriyor. Böylece 1881’den beri, değer ve önem verdiklerini kâğıda dökmek isteyenlerin arzularını yerine getiriyor.

Uzmanlar Kaweco kalemlerin benzersizsekizgen gövdesini günümüze taşıyorlar. Tasarımı ve uygulamasıileilgilibireysel özgürlükvemaksimum hassasiyetiçin Kaweko’ya ait bu özel 8 köşeli gövde şekli günümüzde korunuyor.
KAWECO TARİHİ
- 1881'de M. Luce et M. Ensslen, Heidelbergkalem fabrikasını açtı. Fakat fabrikanın ismi Heidelberg günlüklerinde 1889 yılında beliriyor. Kelemlerin ahşap uçları Fabrikada üretilirken kalelere ait uçlar Amerika'dan ihrac edilmekteydi.
- KAWECO 1914 yılında Leipzip fuarında altın ödül aldı. Aynı yıl 1. dünya savaş patladı. KAWECO ticari faaliyetlerini ve üretimini sürdürme izni aldı. Bu izin, KAWECO'nun ekonomiye katkısı ve silahların ahşap gövdelerini üretmesi için verildi.
- 1930'da KAWECO'nun günümüzde kullanılan logosu çizildi. Sekizgen geometrik şeklin içindeki çember üçe bölünerek KA WE KO heceleri yerleştirildi.
- Nihayet 2. Dünya savaşı son buluyor ve birkaç ay sonra KAWECO'ya faaliyetlerini devam ettirme izni çıkıyor.
- KAWECO kalemlerin gövdeleri modern tip gömme dolmakalem uçlarına göre uyarlandı. Dönemin Alman futbol milli takım antrenörüyle reklam anlaşması yapılarak Kaweco Sport serisinin üretimine başlandı.
- 1971 yılında 20. Olimpiyat oyunları için KAWECO resmi lisans almıştır. Bu resmi lisans ile üzerlerinde değerli taşlar bulunan kalemler, KAWECO Spor setleri adıyla piyasaya çıkmıştır. Çok sevilen bu kalemler birçok sigorta şirketi tarafından promosyon olarak kullanılmıştır.
- 2008 yılı KAWECO 125. yılını kutluyor.
Kaweco Liliput Siyah Sert Alüminyum 97mm Tükenmez Kalem

Peşin Fiyatına
144.01 TL x 9
Peşin Fiyatına
324.02 TL x 4
Peşin Fiyatına
144.01 TL x 9
Peşin Fiyatına
144.01 TL x 9
Peşin Fiyatına
324.02 TL x 4
Keweco Dolma