Kaweco Skyline Sport COLLECTORS EDITION Coral Dolma Kalem

Durum: Stokta
Sınırlı sayıda üretilen Mercan rengi, 2019 Yılının Pantone Rengi olan "Yaşayan Mercan" adlı renkten esinlenilmiştir. Kaweco koleksiyonerleri
Nakit Fiyat: 265.50 TL Taksitli Fiyat: 295.00 TL
ADET:Düz Yazı El Yazısı Yazı İstemiyorum


Sınırlı sayıda üretilen Mercan rengi, 2019 Yılının Pantone Rengi olan "Yaşayan Mercan" 
adlı renkten esinlenilmiştir. Kaweco koleksiyonerlerinin talebi üzerine gövdeye "COLLECTORS EDITION" ve "Kaweco sport" gravür olarak işlenmiştir. 
Almanya üretimidir.
Sekizgen ABS plastik gövde ve kapak
Gövde ve kapak el ile cilalanmıştır.
Kalemin aksamı krom/çelik kaplamadır
Kaweco işlemeli özel tak çıkar krom/çelik klips
Vidalı Kapak
Kapak kubbesi metal Kaweco logosuyla süslenmiştir.
İridyum-çelik uç 
Yaklaşık uzunluklar:
- Kapak sırta takılı halde: 13,5 cm
- Kapak kapalı halde 10,5 cm
1 Adet Mavi kısa kartuş ile birlikte
Standart Pelikan tip kısa kartuşla uyumludur

KAWECO FELSEFESİ

Gelenek ve yenilik arasında başarılı köprü.

Kaweco kalem piyasasındaki eneski markalarındanbiridir.125 yılı aşkın bir süredir Kawecokalemleriyüksekkalitedeki yazım araçlarının ayrılmaz bir parçasıdır.

Kaweco azimlegeleneği yenilikle birleştiriyor. Böylece 1881’den beri, değer ve önem verdiklerini kâğıda dökmek isteyenlerin arzularını yerine getiriyor.

Uzmanlar Kaweco kalemlerin benzersizsekizgen gövdesini günümüze taşıyorlar. Tasarımı ve uygulamasıileilgilibireysel özgürlükvemaksimum hassasiyetiçin Kaweko’ya ait bu özel 8 köşeli gövde şekli günümüzde korunuyor.
KAWECO TARİHİ
- 1881'de M. Luce et M. Ensslen, Heidelbergkalem fabrikasını açtı. Fakat fabrikanın ismi Heidelberggünlüklerinde 1889 yılında beliriyor. Kelemlerin ahşap uçları Fabrikada üretilirken kalelere ait uçlar Amerika'dan ihrac edilmekteydi.
- KAWECO 1914 yılında Leipzip fuarında altın ödül aldı. Aynı yıl 1. dünya savaş patladı. KAWECO ticari faaliyetlerini ve üretimini sürdürme izni aldı. Bu izin, KAWECO'nun ekonomiye katkısı ve silahların ahşap gövdelerini üretmesi için verildi.
- 1930'da KAWECO'nun günümüzde kullanılan logosu çizildi. Sekizgen geometrik şeklin içindeki çember üçe bölünerek KA WE KO heceleri yerleştirildi.
- Nihayet 2. Dünya savaşı son buluyor ve birkaç ay sonra KAWECO'ya faaliyetlerini devam ettirme izni çıkıyor.
- KAWECO kalemlerin gövdeleri modern tip gömme dolmakalem uçlarına göre uyarlandı. Dönemin Alman futbol milli takım antrenörüyle reklam anlaşması yapılarak Kaweco Sport serisinin üretimine başlandı.
- 1971 yılında 20. Olimpiyat oyunları için KAWECO resmi lisans almıştır. Bu resmi lisans ile üzerlerinde değerli taşlar bulunan kalemler, KAWECO Spor setleri adıyla piyasaya çıkmıştır. Çok sevilen bu kalemler birçok sigorta şirketi tarafından promosyon olarak kullanılmıştır.
- 2008 yılı KAWECO 125. yılını kutluyor.
Kaweco SKYLINE Sport Collectors Edition Coral Dolma Kalem

Peşin Fiyatına
32.78 TL x 9
Peşin Fiyatına
73.75 TL x 4
Peşin Fiyatına
32.78 TL x 9
Peşin Fiyatına
32.78 TL x 9
Peşin Fiyatına
73.75 TL x 4
Kaweco Collectors Edition Coral