Kaweco Skyline Sport Roller Kalem - Macchiato

Durum: Stokta
Almanya üretimidir.Sütlü Kahve sekizgen ABS plastik gövde ve kapakGövde ve kapak el ile cilalanmıştır.Kalemin aksamı krom/çelik kaplamadırKa
Nakit Fiyat: 579.01 TL Taksitli Fiyat: 643.34 TL
ADET:Düz Yazı El Yazısı Yazı İstemiyorum

Almanya üretimidir.
Sütlü Kahve sekizgen ABS plastik gövde ve kapak
Gövde ve kapak el ile cilalanmıştır.
Kalemin aksamı krom/çelik kaplamadır
Kaweco işlemeli özel tak çıkar krom/çelik klips
Vidalı Kapak
Kurumayan "ceramic" siyah roller refill
Kapak kubbesi metal Kaweco logosuyla süslenmiştir.
Yaklaşık uzunluklar:
- Kapak sırta takılı halde: 13,5 cm
- Kapak kapalı halde 10,5 cm
 

KAWECO FELSEFESİ

Gelenek ve yenilik arasında başarılı köprü.

Kaweco kalem piyasasındaki en eski markalarından biridir. 125 yılı aşkın bir süredir Kawecokalemleri yüksek kalitedeki yazım araçlarının ayrılmaz bir parçasıdır.

Kaweco azimle geleneği yenilikle birleştiriyor.  Böylece 1881’den beri, değer ve önem verdiklerini kâğıda dökmek isteyenlerin arzularını yerine getiriyor.

Uzmanlar Kaweco kalemlerin benzersiz sekizgen gövdesini günümüze taşıyorlar. Tasarımı ve uygulaması ile ilgili bireysel özgürlük ve maksimum hassasiyet için Kaweko’ya ait bu özel 8 köşeli gövde şekli günümüzde korunuyor.
 
KAWECO TARİHİ
- 1881'de M. Luce et M. Ensslen, Heidelberg kalem fabrikasını açtı. Fakat fabrikanın ismi  Heidelberg günlüklerinde 1889 yılında beliriyor. Kelemlerin ahşap uçları Fabrikada üretilirken kalelere ait uçlar Amerika'dan ihrac edilmekteydi.
- KAWECO 1914 yılında Leipzip fuarında altın ödül aldı. Aynı yıl 1. dünya savaş patladı. KAWECO ticari faaliyetlerini ve üretimini sürdürme izni aldı. Bu izin, KAWECO'nun ekonomiye katkısı ve silahların ahşap gövdelerini üretmesi için verildi.
- 1930'da KAWECO'nun günümüzde kullanılan logosu çizildi. Sekizgen geometrik şeklin içindeki çember üçe bölünerek KA WE KO heceleri yerleştirildi.
- Nihayet 2. Dünya savaşı son buluyor ve birkaç ay sonra KAWECO'ya faaliyetlerini devam ettirme izni çıkıyor.
- KAWECO kalemlerin gövdeleri modern tip  gömme dolmakalem uçlarına göre uyarlandı. Dönemin Alman futbol milli takım antrenörüyle reklam anlaşması yapılarak Kaweco Sport serisinin üretimine başlandı.
- 1971 yılında 20. Olimpiyat oyunları için KAWECO resmi lisans almıştır. Bu resmi lisans ile üzerlerinde değerli taşlar bulunan kalemler, KAWECO Spor setleri adıyla piyasaya çıkmıştır. Çok sevilen bu kalemler birçok sigorta şirketi tarafından promosyon olarak kullanılmıştır.
- 2008 yılı KAWECO 125. yılını kutluyor.
Kaweco Skyline Sport Roller Kalem - Macchiato

Peşin Fiyatına
71.48 TL x 9
Peşin Fiyatına
160.84 TL x 4
Peşin Fiyatına
71.48 TL x 9
Peşin Fiyatına
71.48 TL x 9
Peşin Fiyatına
160.84 TL x 4
Kaweco Karton