Kaweco Special Mini Mat Siyah 2.0 mm Eskiz Kalem

Durum: Stokta
Kaweco Special serisinin gelişiminde 30 lu yılların ofis kalem modelleri kullanılmıştır. Tüm kalemler Kaweco'nun eşsiz taslakları izlenerek yüksek
Nakit Fiyat: 1292.37 TL Taksitli Fiyat: 1435.97 TL
ADET:Düz Yazı El Yazısı Yazı İstemiyorum

Kaweco Special Mini Mat Siyah 2.0 mm Eskiz Kalemi
Kaweco Special Mini Mat Siyah 2.0 mm Eskiz KalemiKaweco Special Mini Mat Siyah 2.0 mm Eskiz Kalemi
Kaweco Special serisinin gelişiminde 30 lu yılların ofis kalem modelleri kullanılmıştır. Tüm kalemler Kaweco'nun eşsiz taslakları izlenerek yüksek kaliteli Alüminyumdan üretilmiştir. Şık Sekizgen gövde klasik tasarımı üst düzey üretim teknikleriyle buluşturuyor. Tüm bu özellikleriyle Kaweco ofis yazım araçları pazarında bir boşluğu kapatıyor
 
Alman Malı
Mat siyah sekizgen alüminyum gövde
Kısa gövde kalemi rahatça taşımaya olanak verir
2 mm kurşun uç
Yumuşak basmalı mekanizma
Makina çarklısı görünümü veren tırtıklı basma kapağı
kapağın altına yerleştirilmiş silgi
Basma yeri metal Kaweco logosuyla süslenmiştir. 
 

KAWECO FELSEFESİ

Gelenek ve yenilik arasında başarılı köprü.

Kaweco kalem piyasasındaki en eski markalarından biridir. 125 yılı aşkın bir süredir Kaweco kalemleri yüksek kalitedeki yazım araçlarının ayrılmaz bir parçasıdır.

Kaweco azimle geleneği yenilikle birleştiriyor.  Böylece 1881’den beri, değer ve önem verdiklerini kâğıda dökmek isteyenlerin arzularını yerine getiriyor.

Uzmanlar Kaweco kalemlerin benzersiz sekizgen gövdesini günümüze taşıyorlar. Tasarımı ve uygulaması ile ilgili bireysel özgürlük ve maksimum hassasiyet için Kaweko’ya ait bu özel 8 köşeli gövde şekli günümüzde korunuyor.
 
KAWECO TARİHİ
- 1881'de M. Luce et M. Ensslen, Heidelberg kalem fabrikasını açtı. Fakat fabrikanın ismi  Heidelberg günlüklerinde 1889 yılında beliriyor. Kelemlerin ahşap uçları Fabrikada üretilirken kalelere ait uçlar Amerika'dan ihrac edilmekteydi.
- KAWECO 1914 yılında Leipzip fuarında altın ödül aldı. Aynı yıl 1. dünya savaş patladı. KAWECO ticari faaliyetlerini ve üretimini sürdürme izni aldı. Bu izin, KAWECO'nun ekonomiye katkısı ve silahların ahşap gövdelerini üretmesi için verildi.
- 1930'da KAWECO'nun günümüzde kullanılan logosu çizildi. Sekizgen geometrik şeklin içindeki çember üçe bölünerek KA WE KO heceleri yerleştirildi.
- Nihayet 2. Dünya savaşı son buluyor ve birkaç ay sonra KAWECO'ya faaliyetlerini devam ettirme izni çıkıyor.
- KAWECO kalemlerin gövdeleri modern tip  gömme dolmakalem uçlarına göre uyarlandı. Dönemin Alman futbol milli takım antrenörüyle reklam anlaşması yapılarak Kaweco Sport serisinin üretimine başlandı.
- 1971 yılında 20. Olimpiyat oyunları için KAWECO resmi lisans almıştır. Bu resmi lisans ile üzerlerinde değerli taşlar bulunan kalemler, KAWECO Spor setleri adıyla piyasaya çıkmıştır. Çok sevilen bu kalemler birçok sigorta şirketi tarafından promosyon olarak kullanılmıştır.
- 2008 yılı KAWECO 125. yılını kutluyor.

Peşin Fiyatına
159.55 TL x 9
Peşin Fiyatına
358.99 TL x 4
Peşin Fiyatına
159.55 TL x 9
Peşin Fiyatına
159.55 TL x 9
Peşin Fiyatına
358.99 TL x 4
Keweco Dolma