Kaweco Student Beyaz Akrilik Tükenmez Kalem

Durum: Stokta
Alman MalıParlak beyaz sıkıştırılmış akrilik gövdeYumuşak çevirmeli mekanizmaPirinç üzerine parlak krom aksam Kaweco işlemeli özel klips ve yüzükOrta
Nakit Fiyat: 1279.37 TL Taksitli Fiyat: 1421.52 TL
ADET:Düz Yazı El Yazısı Yazı İstemiyorum


Alman Malı
Parlak beyaz sıkıştırılmış akrilik gövde
Yumuşak çevirmeli mekanizma
Pirinç üzerine parlak krom aksam
Kaweco işlemeli özel klips ve yüzük
Orta kalınlıkta (medium) mavi uç (Parker Tipi)
Gövdenin kubbesi metal Kaweco logosuyla süslenmiştir.

KAWECO FELSEFESİ

Gelenek ve yenilik arasında başarılı köprü.

Kaweco kalem piyasasındaki eneski markalarındanbiridir.125 yılı aşkın bir süredir Kawecokalemleriyüksekkalitedeki yazım araçlarının ayrılmaz bir parçasıdır.

Kaweco azimlegeleneği yenilikle birleştiriyor. Böylece 1881’den beri, değer ve önem verdiklerini kâğıda dökmek isteyenlerin arzularını yerine getiriyor.

Uzmanlar Kaweco kalemlerin benzersizsekizgen gövdesini günümüze taşıyorlar. Tasarımı ve uygulamasıileilgilibireysel özgürlükvemaksimum hassasiyetiçin Kaweko’ya ait bu özel 8 köşeli gövde şekli günümüzde korunuyor.
KAWECO TARİHİ
- 1881'de M. Luce et M. Ensslen, Heidelbergkalem fabrikasını açtı. Fakat fabrikanın ismi Heidelberg günlüklerinde 1889 yılında beliriyor. Kelemlerin ahşap uçları Fabrikada üretilirken kalelere ait uçlar Amerika'dan ihrac edilmekteydi.
- KAWECO 1914 yılında Leipzip fuarında altın ödül aldı. Aynı yıl 1. dünya savaş patladı. KAWECO ticari faaliyetlerini ve üretimini sürdürme izni aldı. Bu izin, KAWECO'nun ekonomiye katkısı ve silahların ahşap gövdelerini üretmesi için verildi.
- 1930'da KAWECO'nun günümüzde kullanılan logosu çizildi. Sekizgen geometrik şeklin içindeki çember üçe bölünerek KA WE KO heceleri yerleştirildi.
- Nihayet 2. Dünya savaşı son buluyor ve birkaç ay sonra KAWECO'ya faaliyetlerini devam ettirme izni çıkıyor.
- KAWECO kalemlerin gövdeleri modern tip gömme dolmakalem uçlarına göre uyarlandı. Dönemin Alman futbol milli takım antrenörüyle reklam anlaşması yapılarak Kaweco Sport serisinin üretimine başlandı.
- 1971 yılında 20. Olimpiyat oyunları için KAWECO resmi lisans almıştır. Bu resmi lisans ile üzerlerinde değerli taşlar bulunan kalemler, KAWECO Spor setleri adıyla piyasaya çıkmıştır. Çok sevilen bu kalemler birçok sigorta şirketi tarafından promosyon olarak kullanılmıştır.
- 2008 yılı KAWECO 125. yılını kutluyor.
Kaweco Student Beyaz Akrilik Tükenmez Kalem

Peşin Fiyatına
157.95 TL x 9
Peşin Fiyatına
355.38 TL x 4
Peşin Fiyatına
157.95 TL x 9
Peşin Fiyatına
157.95 TL x 9
Peşin Fiyatına
355.38 TL x 4
Kaweco Elegance