Klasör

KLASÖRLER 

Klasörler geniş çaplı kullanım alanına sahip olan ürünlerdir. Birçok alanda evrakları dosyalamak, taşımak, saklamak gibi işlerde kullanılır. Sert malzemelerden üretilmiş olan klasörler farklı çeşit, renk, görünüş ve işleve sahiptir. Klasör seçerken yapacağınız işi göz önünde bulundurmanız gerekir.

 

KLASÖR SEÇİMİ 

İyi bir klasör seçimi yapmak istiyorsanız öncelikle klasörle ne yapmak istediğinize karar verin. Buna karar verdikten sonra size lazım olan klasörü bulmanız kolaydır sadece sitemizde bulunan klasör çeşitlerine bakmanız yeterli olacaktır.

D MEKANİZMALI KLASÖR; Bu klasör tipinin içerisinde metal dört halka bulunmaktadır. Evraklar bu halkalardan geçirilir ve bir defter sayfası gibi düzenli durmaları sağlanır.

BÜRO KLASÖRÜ; Büro klasörleri sert plastik veya sert kartondan üretiliri büroların eksik olmayan ürünlerindendir. Evrakların ortadan düzenli bir şekilde kaldırılması yada başka bir yere gönderilmesi için kullanılır ayrıca sadece bürolarda değil büro dışında da kullanıma müsaittir.

HALKALI KLASÖR; Halkalı klasörler iç kısmında bulunan halka şeklindeki metaller sayesinde evrakların kolayca düşmemesinin sağlar. Oldukça kullanışlı bir üründür.

 

KLASÖR SEÇİMİ

Klasörü hangi iş için kullanacak olursanız olun kaliteli seçmeniz önemlidir. Klasörünüzün sağlam ve kolay kırılmayacak olması gerekir. Darbelere dayanıklı mekanizmaları sağlam ve hızlı çalışır vaziyette olmalıdır. Klasör seçiminizi yaparken NOKİ yada DİLMAN gibi ofis ürünleri konusunda uzman firmaların ürünlerine bakabilirsiniz. Bu markalardan yaptığınız ürünüler sizi pişman etmeyecek aksine kullandıkça seçiminizin doğruluğunu kanıtlayacaktır.