Köpüklü Maket Kartonu

KÖPÜKLÜ MAKET KARTONU

Maket yapmak birçok insanın ilk tercih ettiği hobiler arasındadır. İyi bir maket yapmak ve boş vakitlerinizi en iyi şekilde değerlendirmek günün stres ve yorgunluğunu alacaktır. Ama maket yapımı için el becerisi de dikkate alınmamalıdır. Maket yapımı her ne kadar basitmiş gibi gözükse de ince işçilik gerektiren bir iştir. Maketin çizimi, kesimi, küçük parçalardan oluşan birçok ürünün birleştirilmesi oldukça zahmetli bir iştir. Bu kadar önemli detayın arasında en önemlilerinden biriside doğru köpüklü maket kartonunu seçmektir. 

 

KÖPÜKLÜ MAKET KARTONU NASIL SEÇİLİR

Maket yapanlar bilir maketi yapmak kadar korumakta çok önemlidir. Kolay zarar görebilecek bir el işçiliğidir maket o yüzden malzemesi kaliteli ve dayanıklı olmalıdır. Köpüklü maket kartonları bu iş için en ideal olanlardır. İçi strafor kaplı kartonlar dayanıklı ve sağlamdır maketlerinizin sağlam olmasını sağlar. Farklı renk ve çeşitleri mevcuttur ayrıca beyaz rengi alınıp sprey boya ile istenilen birkaç farklı renge kolaylıkla boyanabilir. 

 

KÖPÜKLÜ MAKET KARTONU KULLANIMI 

Kolaylıkla kesilebilen köpüklü maket kartonu maketlerinizi kolaylıkla çıkarmanızı sağlar. Sadece maket yapımında değil farklı alanlarda da köpüklü maket kartonu kullanılmaktadır. Süsleme yaparken ya da dekorasyon amaçlı olarak köpüklü maket kartonlarını tercih edebilirsiniz. KRAF ya da ALEX SCHOELLER köpüklü maket kartonları istediğiniz her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz kaliteye ve dayanıklılığa sahiplerdir. İstediğiniz renkte köpüklü maket kartonu bu markalarda bulabilirsiniz.

Köpüklü Maket Kartonu

Sonuç bulunamadı.